Шкільний офіцер поліції

3 Квітня 2018

 

Як вберегти себе від небезпеки та не потрапити у халепу.  Сьогодні у Харкові  стартував проект “Шкільний офіцер поліції”. Тепер у школах міста будуть працювати копи, які допоможуть дітям , їх батькам та учням, розібратися у складних ситуаціях. А також будуть проводити профілактичні заняття із учнями.

 

У харківській школі № 10 проходять перші заняття у рамках проекту  “Шкільний офіцер поліції”.  Сьогодні патрульні проводять уроки із старшокласниками та учнями молодшої школи. Основна мета проекту, говорять копи – створення безпечного і гармонійного серидовища у школі.

 

Марина Кульбачна, начальник відділу зв”язків з громадськістю УПП в Харківській області:

 

«Це зроблено для того, щоб кожний заклад учбовий, кожна адміністрація змогла скористатися цією нагодою, щоб офіцер поліції спілкувався із дітьми. Вони могли вирішувати якість питання. Могли якусь проблематику вирішувати. Та налагоджувати стосунки, саме у закладі, між вчителями, батьками та школярами.

Маленьким школярам поліцейські розповіли, як поводитись на вулиці і вдома, якщо вони залишилися без батьків. Як реагувати на незнайомців.

А потім хочуть зайти до квартири, щоб наприклад перевірити лічільник. Або послухати чи не тхне газом».

 

Артур, учень 4 класу:

 

«Я научился тому, что на велосипеде на трассе можно ездить только с 14 лет. И то если ты знаешь правила. И если тебя в школе обижает кто – то, хулиган какой-то или старшеклассник, нужно об этом сказать».

 

Маргарита, учениця 4 класу:

 

«Я научилась тому, что нельзя трогать коробки с пакетами. Там могут быть опасные вещества и взрывные вещества.

Старшокласникам поліцейські розповіли про їхні  права та  відповідальність за порушення закону. А також  – шкідливий вплив наркотиків, алкоголю та тютюну».

 

Ярослав, учень 11 класу:

 

«Научили нас, что нельзя распивать алкогольные напитки в общественніх местах. Это можно делать только дома и в отдельно отведенных местах. То что курить это вредно. И вообще не стоит».

 

У десятій школі подібні профілактичні заняття, проходять часто, говорить соціальний педагог Андрій Моргов.  Діти такі уроки сприймають з інтересом.

 

Андрій Морогов, соціальний педагог ЗОШ № 10:

 

«Діти незавжди можуть з інтернету або з телебачення дізнатися про основні заходи особистої безпеки. А також це їм буде допомогою у подальшому житті. Тому що вони дорослішають. І вступаючи у доросле життя вони будуть стикатися з такими проблемами, де без знання своїх обовязків та прав буде важко їм».

 

У Харкові із дітьми, їх батьками та педагогами будуть працювати дванадцять поліцейських. Всі вони  пройшли спеціальне навчання. Профілактичні заняття планують проводити у школах два рази на тиждень.

 


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>