«Шахтар» поступився загребському «Динамо»

24 Жовтня 2019

«Шахтар» не зумів переграти загребське «Динамо» у матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів, що пройшов напередодні у Харкові.

Тисячі вболівальників «Шахтаря» йшли на гру впевненими, що саме їх команда виборе перемогу у цій грі.

Я очікую, що «Шахтар» розвалить «Динамо» (Загреб), інакше не може й бути, у нас найкраща команда.

Тільки перемога, побєда, тільки вперед.

Мене звуть Михайло, місце Сєвєродонецьк рідне, з 4 років вболіваю за «Шахтар» завдяки дідусю, бо він мені розповів, що Донецьк до нас ближче ніж Київ, тому саме так склалася кар’єра фаната «Шахтаря», сьогодні очікую лише перемоги, як мінімум 3-1.

Вже на 16 хвилині «Шахтар» відкрив рахунок матчу. Марлос передав м’яч на Коноплянку, а той пробив у лівій кут воріт. Лише 9 хвилин знадобилось гостям, щоби оговтатися і забити гол у відповідь. Третій гол вболівальники побачили вже на 60-й хвилині – Андрій П’ятов порушив правила у штрафній, і суддя призначив пенальті. Підсумок зустрічі підбив  гравець горняків Додо, який зрівняв рахунок – 2-2. Коментуючи гру, тренер балканців назвав її чесною, а наставник дончан – агресивною й жорсткою.

Ненад Беліца, тренер ФК «Динамо» (Загреб)

Я задоволений грою своєї команди, вважаю, що могли б досягти і вищих результатів, але рахунок 2-2 задовольняє, гра була чесною, і сподіваюсь ми досягнемо успіхів у Лізі чемпіонів.

Луїш Каштру, головний тренер ФК «Шахтар»

Нас «Динамо» не удивило. Від самого початку гра була дуже збалансованою. Статистичні цифри можуть засвідчити, що вона вийшла досить схожою між командами, єдина різниця в тому, що «Динамо» здійснило 21 фол проти 8 наших. Можливо, саме цей факт не дозволяв нам розвивати свою гру. Це дуже міцна команда, яка діяла агресивно й жорстко. Утім відсоток володіння м’ячем у нас був вищим, однак, на жаль, не вдалося втілити його в гольові моменти. Мабуть, нічия – заслужений результат для обох команд.

Обидві команди прагнули перемоги, однак поки що розділяють друге місце у групі. «Шахтарю» доведеться зустрітися із «Динамо» вже на його полі.  Луїш Каштру каже, що мета «Шахтаря» – пройти до 1/8 фіналу.