«Шахтар» не гратиме у Лізі чемпіонів

12 Грудня 2019

«Шахтар» вже не гратиме у Лізі чемпіонів 2019-20 років. Такого шансу команду напередодні позбавили італійці із Бергамо.

Вийти до однієї восьмої фіналу було найголовнішим завданням команд. Напередодні зустрічі «Шахтар» посідав друге місце в своїй групі з шістьма очками, «Аталанта» – останнє з чотирма. Букмекери оцінювали шанси команд як рівні, а ось тренер італійців та, звичайно, вболівальники «Шахтаря» схилялись до думки про перемогу донеччан.

Андрій, вболівальник «Шахтаря»

Налаштований тільки на перемогу. Суперник – команда сильна, но ми сильніше за них.

Микола, вболівальник «Шахтаря»

Игра будет серьезная, соперник сильный, думаю, будет 2:2, но хотелось бы. Но соперник сильный, последние игры у него серьезные, мы знаем, как играет Малиновский. Хотелось бы верить, что выиграем.

Дмитро, вболівальник «Шахтаря»

Команда «Шахтеру» досталась сложная, но думаю, «Шахтер» победит.

Але не так сталось, як гадалось. «Шахтару» фатально не щастило. Система відео допомоги арбітрам – ВАР спочатку не зарахувала гол «Шахтаря», а потім підтвердила гол у ворота  донеччан.  Видалення Додо не додало оптимізму.

Луїш Каштру, головний тренер ФК «Шахтар»

Засчитанный первый гол «Аталанты», где был небольшой офсайд, пятка Кривцова. Незасчитанный наш гол – буквально из-за маленького кусочка футболки. Также ситуация с Муриэлем: он фолил, но арбитр не дал ему вторую желтую карточку. «Аталанта» могла остаться вдесятером, а игра, возможно, была бы совсем другой. В эпизоде с Додо было принято решение показать прямую красную карточку.

Були у «Шахтаря» ще гольові моменти, які не вдалося реалізувати. Але щодо того, хто винний у програші – тренер гірняків не має жодних сумнівів.

Луїш Каштру, головний тренер ФК «Шахтар»

За это поражение полностью ответственен Луиш Каштру. Ни в коем случае нельзя искать другого виновного. Я принимаю не только победы, но и поражения.

А ось «Аталанта» стала першим в історії клубом, який після трьох стартових турнірів не мав очок, але вийшов у плей-офф, тож у наставника команди є всі підстави пишатися нею.

Джан П’єро Гасперіні, головний тренер ФК «Аталанта»

Я очень рад за команду. Рад результату, которого мы смогли добиться. Знали, что с «Шахтером» нужно быть осторожным, потому что в этой команде очень быстрые футболисты, которые могут развивать атаку стремительно. В то же время наша игра предполагает давление во втором тайме. Мы знаем, что очень опасны в концовке матчей. Так и произошло: смогли прибавить и заслуженно победили.

Тепер «Аталанта» очікує на оголошення найближчого суперника в Лізі чемпіонів,  а «Шахтар» продовжить боротьбу у Лізі Європи. Жеребкування однієї шістнадцятої фіналу відбудеться у понеділок, 16 грудня.

Оксана Кириченко, Дмитро Поздняков.