Сезон дорожніх робіт на Харківщині добіг кінця

14 листопадаа 2018

Сезон дорожніх робіт на Харківщині добіг кінця. І результатом цієї роботи стали 200 кілометрів відремонтованих автошляхів. Нині на дорогах встановлюють дорожні знаки, фахівці автошляхи  готують до зими.  Стан доріг у області знаходиться на особистому контролі голови регіону Юлії Світличної.

Цьогоріч відновленню автошляхів у області було приділено чималу увагу. Щоб забезпечити якісний ремонт доріг, суттєво збільшили фінансування. Завдяки чому вдалося відремонтувати понад 200 кілометрів покриття.

Сергій Пастух, начальник дорожніх проектів Харківського регіону

Найгірші ділянки, які були непроїзні, ми повністю відновлювали там основу методом холодного ресайклінгу з додаванням нового матеріалу. Потім влаштовували вирівнюючі шари асфальту, і верхній шар це у нас – щема, яка в Україні використовується зовсім нещодавно.

На сьогодні сезон ремонту доріг вже завершено. Нині триває підготовка до зимового періоду. Дорожники заготовляють матеріали для посипання автошляхів, а також необхідну для цього техніку.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області

На сьогоднішній день ми маємо в розпорядженні вже близько 12 тисяч тон солі. Маємо близько 47 тисяч тон фракційних матеріалів.

Щодо техніки, то дорожники розраховують на майже триста одиниць. Крім того, окремо підготували парк роторних установок. Їх у області 8.

Андрій Чуб, заступник начальника ДП «Облавтодор» 

Харьковская область на втором месте по численности километров дорог – 9600 километров дорог, мы на втором месте после Винницы, в этом вся специфика  – очень большая сеть. Снег начинается, и мы начинаем работать. А заканчиваем вот как в этом году в апреле – зима была долгой, в апреле у нас еще работали снегоочистители.

Наразі на узбіччях встановлюють зимові знаки попередження «слизька дорога». З’явилися на дорогах області і нові знаки. Перші туристично-інформаційні дорожні вказівники, які попередять туристів про наближення до чотирьох найбільших об’єктів культурної та історичної спадщини області: Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди, Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва», Шарівського палацово-паркового комплексу «Садиба» та Пархомівського художнього музею ім. П. Ф. Луньова. Питання відновлення та оснащення доріг області знаходяться на особистому контролі губернатора Юлії Світличної.

Юлія Котелевська.