СБУ блокувала масштабну контрабанду психотропів на Харківщині

13 Січня 2020

На Харківщині СБУ блокувала масштабну контрабанду психотропів з Європи, Блокування  протиправної діяльності відбувалася під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області.
У результаті багатоходової спецоперації оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організував контрабандні поставки психотропів громадянин однієї з країн Євросоюзу, який навчається в українському виші. Він також планував створити мережу їх збуту на території Харківської та сусідніх областей. Переміщення в Україну партій амфетаміну, мефедрону, екстазі та ЛСД зловмисник здійснював особисто, приховуючи їх під час перетину кордону в особистих речах.

Співробітники СБУ затримали організатора каналу в Харкові під час збуту чергової партії психотропів на 200 тисяч гривень. У зловмисника вилучено полімерний пакет з амфетаміном загальною вагою майже один кілограм.

У межах розпочатого слідчими СБУ кримінального провадження затриманому іноземцю повідомлено про підозру у вчиненні злочинів. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Тривають слідчо-оперативні дії.