Ремонт у лікарнях області триває

19 Лютого 2019

У Краснокутській центральній районній лікарні після капітального ремонту відкрили терапевтичне відділення. т Оновлені палати, сучасне медичне обладнання та теплі приміщення. Ремонтні роботи в центральній районній лікарні Краснокутська проходять вже кілька останніх років, наразі завершено оновленя терапевтичного відділення.

Із результатом ремонтних робіт ознайомився  заступник голови обладміністрації Михайло Черняк. Спілкуючись з колективом лікарні, він наголосив, що наразі медична галузь перебуває у стані реформування та потребує значних капіталовкладень, а першочергова заслуга у залученні коштів для відновлення медичних установ, за його словами, належить губернатору  Юлії Світличній.

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Ми розуміємо, що система охорони здоров’я потребує колосальних ресурсів, колосальних змін, і ми відчуваємо, наскільки це принципово є і ми бачимо по всіх лікарнях області, скільки змін відбувається. Тут приклад того, як змінюється лікарня поступово, але ми вже бачимо зміни, і фахівці, які працюють у системі охорони здоров’я, мають відчувати, що змінюється, яким чином, які умови праці для них з’являються, наступний крок – це, безумовно, зміна оплати праці, бо ця професія має мати гідну оплату з боку держави, а пацієнти, приходячи сюди, бачать, які послуги, на якому рівні вони отримують.

Раніше в цьому приміщенні знаходилося дитяче відділення, тепер – терапія. Медперсонал отримав нові технічні приміщення, окремий санвузол та душ.

Відділення розраховане на 35 ліжок цілодобового перебування пацієнтів, з них 25 – терапевтичних і 10 – неврологічних. Тут будуть знаходитися й важкохворі, яких направлятимуть сюди з реанімаційного відділення. Також представники пільгового контингенту отримали дві палати з усіма зручностями.

Олексій Белоцький, голова Краснокутської райдержадміністрації

У минулому році на 95-річчя району голова області Юлія Світлична передала нам сертифікат на нове обладнання, яке починає функціонувати в будівлі, яка охоплена, 3 поверхи, ремонтом, це окрема будівля і я думаю, ми з вами побачимо влітку на відкритті сучасну триповерхову поліклінику автономної будівлі, яка відкриє свої двері для всіх, хто цього потребує.

У 2018-му році у Краснокутській ЦРЛ відновили та відкрили дитяче, інфекційне та зубопротезне відділення. Тепер приймає своїх перших пацієнтів і терапевтичне відділення. Нагадаємо, оновлення медичних закладів знаходиться на особистому контролі голови області Юлії Світличної.

Ольга Сітковська, Євген Сєріков.