Ремонт у Красноградській лікарні триває

7 листопадаа 2018

На Харківщині триває ремонт медичних закладів. Цьогоріч в області оновлюють близько 30 об’єктів охорони здоров’я. Зокрема, у Красноградській центральній районній лікарні завершується утеплення трьох корпусів.

Масштабна реконструкція закладів охорони здоров’я у регіоні є пріоритетним напрямком для облдержадміністрації, – наголошує очільниця області Юлія Світлична. В деяких лікарнях вже майже півсторіччя не проводили капітальні ремонти.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Зараз проходить медична реформа, але в жахливих умовах доводиться лікарям приймати пацієнтів, і медична реформа буде сприйматися тільки тоді, коли будуть відремонтовані лікарні, буде сучасне обладнання і фахова медична допомога – саме це забезпечить сприйняття людьми медичної реформи і діяльності влади, зокрема.  Маємо різні можливості  – як бюджетні, так і залучаємо міжнародні організації, які залучаємо ремонтувати ті заклади, які зачекались ремонтів, це 13 об’єктів обласних, також лікарні районні, сільські знаходяться зараз під реконструкцією і ремонтами.

Красноградська центральна районна лікарня – одна з тих, де проводиться реконструкція. Головний лікар закладу каже – тривалий час на ремонт не давали жодної копійки, останні два-три роки ситуація значно покращилась. Цьогоріч тут капітально відремонтували харчовий блок, гінекологічне відділення, купили сучасне медичне обладнання, облаштували нове асфальтове покриття.

Олександр Колодяжний, головний лікар Красноградської ЦРЛ

Красноградская больница напоминает строительную площадку, работа делается сразу на многих объектах одновременно, качество солидное, нам это приятно, спасибо Юлии Александровне, обладминистрации, которые нас понимают и поддерживают в наших начинаниях и требованиях.

У планах на наступний рік – відремонтувати хоспіс, вкрай необхідний жителям як Красноградського, так і сусідніх районів. А зараз у лікарні добігає кінця утеплення трьох корпусів: терапевтичного, хірургічного та поліклініки.

Анатолій Головій, директор фірми-підрядника

Работы, связанные с утеплением фасада, закончили, сейчас выполняем работы по декоративной штукатурке с последующей покраской.

Реконструкція медзакладу, утеплення фасадів корпусів та ремонт покрівель  дозволить заощаджувати на енергоресурсах та забезпечить комфорт для пацієнтів та лікарів.

Євген Шахненко, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Медицине уделяется серьезное внимание, наш губернатор постоянно заботится, чтобы в первую очередь районные больницы приводили в порядок, поставлена задача – за ближайшие два-три года полностью привести в порядок медицинские комплексы во всех районах области.

За словами заступника губернатора, наступного року в лікарні планують повністю відремонтувати інфекційне відділення, замінити всі комунікації та придбати необхідне обладнання. Також замінять покрівлю хірургічного корпусу, капітально відновлять неврологічне та реанімаційне відділення.

Оксана Кириченко.