Ремонт доріг. Які напрямки сьогодні відновлюють дорожники.

26 Липня 2018

В Харківській області майже у всіх районах ведуться ремонтні роботи дорожнього полотна,  ремонтуються мости та наноситься розмітка, установлюють інформаційні щити. Які ремонти проводяться зараз, знає Анна Почапська.

Два тижні дощів не завадили дорожникам продовжити ремонтні роботи та не вибитися з плану – роблять підсумки робіт за тиждень спеціалісти. Як вже повідомлялося, дорожники підлаштовувалися під погодні умови, асфальтобетонний завод починав працювати у третій ранку. Майже 950 тонн асфальтобетонної суміші щодня бригади ремонтників укладають на дороги області.

Сергій Пляка заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

Розпочинаємо ремонт – це дорога в Богодухові. В понеділок виходить підрядник. Ми плануємо завершити Кегечівська – Старопавлівка, до 15 вересня закінчимо і Нововодолазький район. Протягом сезону будівельного ми закінчимо роботи.

Найближчим часом розпочнуться роботи на ділянці Дергачі – Козача Лопань. По відновленню доріг,  ремонтники перейшли за позначку 50% від запланованих на цей сезон. Крім того, зараз повномасштабно розгорнута реконструкція трьох мостів в області, які до цього знаходилися в аварійному стані.

Сергій Пляка заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області

У нас повністю розгорнуті роботи на штучних спорудах. Це село Кислівка (Куп’янського району), вже нижній шар по одній полосі виконано, з понеділка – другий шар. Аналогічні роботи ведуться біля села Куп’єваха. На наступному тижні ми плануємо перекрити асфальтобетоном. Демонтажні роботи моста біля села Коробочкіно.

Бригади, які ремонтують дороги місцевого значення, також не зупиняють роботи. В планах до 15 серпня зробити ремонт доріг, які ведуть до шкіл та амбулаторій, нанести розмітку. Всього вже виконано 16 об’єктів, зараз в роботі 5.

Ігор Турченко директор ДП «Дороги Харківщини»

Цього року від двох до шести об’єктів в кожному районі. Ми серед областей України є лідерами. Я хочу вас запевнити, що до 20 вересня всі роботи будуть закінчені.

Такий масштабний ремонт доріг в області  проводиться за сприяння голови регіону Юлії Світличної.  Губернатор  запевнила, що на сьогодні фінансування всіх сфер життя збільшується. Це стає можливим, в першу чергу, за ініціативи Президента та реформі децентралізації в країні.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 

Общими усилиями и при поддержке Президента, единственный путь – это рациональное использование средств, которые есть. Каждый из нас – налогоплательщик  и часть своей заработной платы, мы отдаем государству и имеем права знать, куда идут эти деньги, а они идут на ремонт дорог, строительство больниц, гуманитарной сферы, строительство детский садов, школ, физкультурно-оздоровительных комплексов и много еще чего.

Щодо ремонту доріг, то зараз велику увагу при плануванні дороги приділяють безпеці руху, наносяться певні позначки, інформаційні щити, заїзні кармани. Проте, головне – це відповідальність самих водіїв та пішоходів, підсумовують дорожники.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.