Ремонт доріг в області триває

19 Жовтня 2018

Погода дозволяє дорожникам продовжувати роботи на автошляхах Харківської області. Так, повністю завершені ремонти на 8 об’єктах з 14, які були заплановані на цей рік. Фінансувалися об’єкти в повному обсязі. Дати у календарі не стають причиною зупиняти реконструкцію дорожнього покриття –  роботи продовжуються, ремонтники говорять – до середини листопада у  планах продовжувати ремонт доріг на  декількох напрямках області. Дорожні служби вже формують перелік доріг, які планують  відремонтувати наступного року.

Зараз на дорогах державного значення завершені роботи на більшості напрямків, де планували ремонти цього року.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

 Це ділянка дороги Київ-Харків-Довжанський від повороту на Куп’янськ до Ізюма, ділянка дороги Старий Мерчик-Мурафа-Краснокутськ, Зачепилівка -Андріївка-Кегичівка-Старовірівка в Кегичівському та Нововодолазькому районах, у межах міста Мерефа, ділянка дороги Шевченкове-Балаклія – Первомайський-Кегичівка в межах Балаклійського району.

Нагадаємо, що головним дорожнім проектом цього року став напрямок Харків – Охтирка. Дорога готова повністю, за  словами Сергія Пляки, там  додатково влаштовують наразі  ще 20 автопавільйонів. Дорога була відремонтована швидкими темпами, питання було на особистому  контролі голови області Юлії Світличної.

Міст через річку Куп’єваха повністю відновили. Також відремонтували дорогу Харків-Зміїв-Балаклія-Горохуватка у Харківському, Зміївському, Балаклійському районах.  Продовжують дорожники роботи на дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград у межах села Краснопавлівка і на автомагістралі Харків-Вовчанськ біля самого Вовчанська. У селищі Печеніги також працює техніка – відзначив Пляка. Розпочато роботу над розробкою проектно-кошторисної документації стратегічно важливих об’єктів на наступний рік.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

По-перше – дорога Київ-Харків-Довжанський – ділянка від селища Сніжків у Валківському районі до міста Харків. Ця ділянка розподіляється на відрізки, де планується провести як капітальний ремонт, так і реконструкцію. По цих ділянках проектно-кошторисна документація вже виготовлена і передана на затвердження Державній будівельній експертизі й місту Київ.  Мерефа- Лозова-Павлоград – від Лозова до кордону з Дніпропетровською областю, роботи будуть переходити на наступний рік.

Розпочаті роботи з проектування реконструкції мосту та дамби в Старому  Салтові і інших стратегічних доріг, які на сьогодні потребують ремонту.

Щодо напрямків місцевого значення, то виконання робіт із поточного та середнього ремонтів на завершальному етапі.

Сергій Литвинець, перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини»

Сьогодні завершують роботи на трьох ділянках, одна з яких Харків-Липці-Борисівка.  З понеділка планується завершити роботи з улаштування верхнього покриття асфальтобетонної суміші. На дорозі Великий Бурлук-Григорівка-Обухівка – Великобурлуцький район завершуються роботи з улаштування вирівнювального шару, цього тижня планується завершити вкладання поверхневого шару асфальтобетонної суміші.

За рахунок  субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій вже завершені роботи на об’єкті у Вовчанську, Чугуєві,  Лозовій.  Сергій Литвинець відзначив, що ямковий ремонт проводиться у Богодухівському, Дергачівському, Нововодолазькому та Балаклійському районах. За сприятливих погодних умов роботи планується завершити у першій половині листопада.

Всі автомобільні служби області готові до початку зими. Запасів піщано-сольової суміші в  області більше 70% – зазначили дорожники.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.