Ремонт доріг та інші знакові питання розвитку регіону

Ремонт доріг та інші знакові питання розвитку регіону
11 Травня 2018

Питання ремонту доріг обговорювалось і на державному рівні. Так, під час зустрічі губернатора області з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Юлія Світлична акцентувала увагу очільника Уряду на необхідності додаткового фінансування на ремонт дороги «Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка», яка об’єднує 6 районів області. Окрім ремонту цієї дороги існує 5 знакових питань розвитку регіону. Реалізація всіх цих напрямків потребує сприяння держави, каже Юлія Світлична. Зокрема, Харківщині потрібне прискорення у виділенні коштів на будівництво обласної філармонії, підтримка у зведенні нового онкоцентру. Очільниця регіону звернула увагу прем’єра на необхідності додаткового фінансування медичного обслуговування переселенців.

Тоді ж Юлія Світлична зауважила про потребу модернізувати та завантажити державним замовленням промислові підприємства регіону.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Промисловість – це основна з галузей розвитку нашої області. Держава багато зробила, щоб завантажити державні виробництва, як результат, ми маємо зростання промислового виробництва вже третій рік поспіль. Найкраща динаміка в машинобудуванні, де за минулий рік обсяги реалізації продукції збільшилися в 3,5 рази. Це надало можливість збільшити заробітну плату на таких підприємствах, як «Завод ім. Малишева» та тракторний завод – майже на 40%, на «Турбоатомі» – на 30%, створили з початку року додаткових 4 тисячі робочих місць на заводах.