Ремонт доріг на Харківщині і наступного року залишиться у пріоритеті

6 Грудня 2018

Одним з пріоритетних напрямків фінансування з обласного бюджету наступного року є відновлення доріг Харкіщини. Нагадаємо, цього року, за ініціативи голови області Юлії Світличної, відремонтували безпрецедентну кількість автошляхів  регіону.  Наступного ж року масштабні роботи триватимуть – зокрема, реконструкції зазнає магістраль Харків-Лозова- Павлоград.

Дорогою Харків-Лозова-Павлоград, за даними Служби автодоріг, щодня їздить понад 20 тисяч автомобілів. Дорожники кажуть, – найзруйнованіші ділянки від Лозової до кордонів Дніпра.

Євген Зражевець, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області

Найбільш інтенсивні – від Мерефи до міста Лозова, тому зосередимо увагу на ділянці Мерефа-Лозова, плануємо з двох боків почати роботу – від Мерефи та від міста Лозова, тому що так буде і швидше, і користувачі, і люди побачать, як треба ремонтувати такі зруйновані ділянки.

Початок робіт запланували на квітень – після проведення тендеру на сайті «Прозорро» та визначення переможця.

Євген Зражевець, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області

На сьогоднішній день заплановане лише державне фінансування, є окрема програма, саме Юлія  Олександрівна Світлічна займалась цим питанням, дякуючи її роботі, ця стрічка з’явилася у бюджеті та ми розпочали роботи два місяці тому назад.

Понад мільярд гривень з державного бюджету передбачено на ремонт траси Харків-Лозова-Павлоград.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Безумовно, продовжуємо будувати нову інфраструктуру, яку я вже зазначила, особливе питання буде на контролі – ремонти доріг, в цьому році багато чого зробили – три великі магістралі на Луганську, Донецьку, Сумську область, з наступного року продовжимо роботу і розпочнемо будівництво доріг по суті Харків-Лозова-Павлоград – гроші на це вдалося закласти окремою строкою.

На ремонт місцевих доріг Харківщині надійде державна субвенція у сумі 818 мільйонів гривень.

Ігор Турченко, нач. управління місцевих доріг Департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації

Основними об’єктами на наступний рік стане будівництво місцевої дороги вперше в Україні, яке дозволить весь транзитний транспорт Мерефа-Лозова. Це перше в Україні будівництво мережі. Щоб розгрузити ділянку Харкова від транспорту буде побудовано майже два кілометри ділянки дороги. Та наступний проект – будівництво між Харківською областю 264 повних метрів в Андріївці Балаклійського району.

Нагадаємо, цього року за ініціативи голови області Юлії Світличної,  вдалося відремонтувати понад 200 кілометрів покриття. На дорогах встановлені нові дорожні знаки та нанесена розмітка. Тепер, аби розпочати роботи навесні 2019 року,  дорожники очікують на проходження й завершення тендерних процедур й оформлення відповідних документів.

    Анна Почапська, Оксана Кириченко, Дмитро Поздняков.