Реконструкція Харківської філармонії триває

11 Червня 2018

Реконструкція Харківської філармонії триває та виходить на фінішну пряму. Зараз фахівці працюють над створенням сцени. Задля того, аби вона була ідеально рівна використовують проклеєні лаги, також тут встановлені спеціальні кріплення, поверх лаг буде зроблене покриття брусом.

Василій Лисенко прораб

Я бы сказал, что одна из особенностей, что мы всегда использовали цельный брус, а сейчас используется клееный, т.е. преимущество, что его не может повести и сцена всегда будет горизонтальной и всегда успешно использоваться.

Вся реконструкція ведеться за європейськими стандартами. Також, будівельники завершують монтаж оркестрової ями, проводяться роботи з наладки.

Сергій Ломакін начальник дільниці об’єкту “Філармонія”

Яма будет опускная, и в зависимости сценария, необходимого для концерта, она будет находиться или в нижнем положении, оркестр будет играть в яме, а солист выступать на сцене и оркестр будет скрыт от зрителей. Все внимание будет на сцену. Либо же яма будет в уровень с полом зала и люди будут, могут места свои занимать на планшете ямы, а оркестр будет сидеть на сцене и играть в зал. В зависимости от необходимости, будет меняться геометрия ямы.

Також, будуть підійматися спеціальне загородження. Весь механізм вже змонтований та повністю працює. Наразі тривають зварювальні роботи металоконструкції, потім яму будуть оздоблювати паркетом та деревом. Також тривають роботи з оздоблення фасаду, фойє та холу.

Сергій Ломакін начальник дільниці об’єкту «Филармония»

Мы идем полностью по графику, все сроки мы сохраняем, все нормально.

Реконструкція Харківської філармонії знаходиться на особистому контролі та здійснюється за підтримки губернатора області Юлії Світличної.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Філармонійний комплекс, на який харків’яни очікували десять років поспіль – це майже 1500 місць, три функціональних зали. Вперше було відкрито органний зал 2016 року, реконструюємо камерний зал, також – великий зал філармонії майже на 800 місць.

Нещодавно голова області перевірила хід робіт у філармонії разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Юрій Янко директор Харківської обласної філармонії

 Конечно, очень приятно, что мы ощущаем эту поддержу …. И храмы музыки

Будівля Харківської філармонії – це одна з не багатьох копій палацу в Парижі, а головна задача була – зберегти вигляд будівлі 19 століття.

Катерина Махова