Реальна допомога жителям регіону

8 листопадаа 2018

Нові вікна, вхідні двері та централізована каналізація. Все це з’явилося у мешканців одного з багатоквартирних будинків Богодухова. За фінансовою допомогою люди звернулися до голови області Юлії Світличної під час її робочого візиту до району. І незабаром отримали позитивний результат.

Цей невеликий двоповерховий будинок на 16 квартир знаходиться майже у самому центрі Богодухова. Його побудували півстоліття тому. І з того часу капітального ремонту тут не було жодного разу, розповідає мешканка будинку Зінаїда Чепурна. До того ж тут не було централізованої каналізації. Щоб очистити вигрібну яму, щомісячно мешканцям доводилося витрачати до півтисячі гривень.

Зінаїда Чепурна, мешканка будинку

Коли вже дійшло, як кажуть, «до ручки» ми зверталися по всім комунальним підприємствам. Нам сказали, що коштів немає. А потім звернулися до голови області Світличної Юлії Олександрівни і за її підтримки нам надали кошти.

На ремонт будинку та прибудинкової території із обласного бюджету було виділено чверть мільйона гривень. Зінаїда розповідає, що вдалося зробити за ці кошти.

Нам зробили каналізацію міську, ми врізалися. Нам положили асфальт. Тут була дорога. Нам поставили нові двері та вікна. В нас зараз тепло і затишно в під’їздах.

Показує жінка і ремонт у під’їздах. Нині він на завершальній стадії.

Тут зробили стіни, пофарбували все. Ну ще не дофарбували, ще доробимо. Плитку зробили. І ще дофарбують і буде в нас порядок.

До голови області жителі Богодухова мали змогу звернутися під час її візиту на свято з нагоди 95-ти річчя району.  Тоді до очільниці регіону у людей було багато питань та прохань, говорить міський голова Микола Голуб.

Микола Голуб, Богодухівський міський голова

 Головне, я скажу вам чесно, всі питання, які задавали наші жителі міста, були виконані. Мені дуже приємно, що співпраця дала такі результати. Люди повірили в те, що якщо вони хочуть жити краще і докладуть до цього зусилля, життя стане кращим.

Ось і мешканці будинку по вулиці Загорулько не втратили такої нагоди і тепер тішаться результатами.

Анна Войцеховська, мешканка будинку

 Зараз у нас стало набагато краще. В нашому домі багато маленьких діток, стало краще вивозити візочки з дітьми.

Лариса Кондратенко, мешканка будинку

Оце перший раз за весь час. То раніше побілили і вважається ремонт, а так ніхто нічого не робив. А це уже зробили на вічно. На наш вік точно вистачить цього.

Зінаїда Чепурна, мешканка будинку

 Ми хочемо висловити дуже велику подяку за підтримку Юлії Олександрівні, бо ми все розуміємо, що якби не вона, то ми б всього цього не зробили.

Повністю закінчити ремонт у під’їздах  планують вже за місяць. А навесні мешканці розпочнуть роботи із  благоустрою подвір’я.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.