Реальна допомога для тих, хто її потребує

4 Квітня 2019

Реальна допомога для тих, хто її потребує. Жінка, яка понад 20 років страждала від болю у колінах, отримала новий суглоб. З коштами на операцію їй допомогла губернатор області Юлія Світлична.

Когда снимок сделали, она выезжает обратно, берем кассету, идем, проявляем в лаборатории, высушиваем, записываем и доктору отдаем на описание. Вот это моя работа. Работа хорошая, работать хочу, но ноги мешают.

Олександра Ткаченко працює у обласній лікарні з 92-го року. Вже чверть століття жінка робить рентгени пацієнтам. Говорить, свою роботу дуже любить, єдине, що заважає – це проблеми зі здоров’ям. Понад 20 років жінка хворіє на деформаційний артроз колінних суглобів. Зробити самотужки операцію Олександра не мала коштів. Заміна одного суглоба коштує близько ста тисяч гривень. Тож, коли губернатор області Юлія Світлична у липні минулого року проводила особистий прийом громадян у обласній лікарні, жінка звернулася до неї по допомогу.

Олександра Ткаченко, рентгенлаборант

Впечатления у меня положительные, очень положительные. Приятно было с ней общаться и сказала она мне очень приятные слова, что обещает поставить мне сустав, который мне очень нужен, в котором я очень нуждаюсь.

Вже у вересні жінку прооперували та безкоштовно замінили колінний суглоб. А ще надали путівку до санаторію.

Олександра Ткаченко рентгенлаборант

После больницы меня сразу направили в санаторий на реабилитацию, в Берминводы. Там тоже было неплохо. Еще тогда мало времени прошло, 3 недели после операции, особо с коленом ничего не дали, были общеукрепляющие процедуры. Очень хороший там бассейн.

Від дня операції пройшло півроку. Олександра розповідає, їй стало набагато легше і що найголовніше – майже зникли постійні болі, які раніше не давали нормально жити та працювати.

Олександра Ткаченко, рентгенлаборант

Я думала, что уже все, никогда не сделаю ничего. Но вы знаете, я очень благодарна и администрации, и особенно Юлии Алексанровне.  И мои сотрудники, все знаю, что я очень им благодарна.

А ще, розповідає жінка, під час останнього візиту губернатора до лікарні у березні, вони зустрілися у коридорі. Саме тоді Юлія Світлична пообіцяла Олександрі операцію і на другій нозі.

Олександра Ткаченко, рентгенлаборант

Правое колено у меня в таком же состоянии, и Юлия Александровна обещала мне выделить и второй сустав.

Вже незабаром Олександра Ткаченко сподівається лягти на другу операцію. І мріє, що завдяки їй нарешті позбавиться від палиці, з якою вимушена ходити останні два десятиліття.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.