Реалізація соціально-важливих ініціатив в області триває

9 листопадаа 2018

Робота на всіх напрямках доріг в Харківській області, де було заплановано ремонт та відновлення завершені, звітує  заступник губернатора. Нині – справа за експертами. Вони мають дати  висновки про якість проведених робіт і тільки тоді буде проведено розрахунки з  підрядниками.

Вадим Данієлян, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Для нас, для команды Юлии Светличной, Юлия Олександровна ставит конкретные задачи и перове – самое важное – качественно выполненные работы.  Если выявлены какие-то нарушения, то согласно условий договора, заключеного с подрядными организациями, они обязаны переделать,  а также дают гарантийный срок на эксплуатацию и на качество выполненных работ. Поэтому без заключения экспертных организаций и технического контроля ни копейка бюджетных денег не уходит.

За словами чиновника, згідно проекту кошторису на наступний рік на ремонт доріг у Харківській області буде виділено майже на третину більше грошей, ніж цього року. А це дасть можливість ще значною мірою оновити автомагістралі не тільки державного, а й місцевого значення. Втім, які саме напрямки стануть пріоритетними віце-губернатор не говорить. Мовляв, планування ще у роботі. Так само наразі триває і формування  переліку  населених пунктів та вулиць, які потраплять до програм «Енергія світла» на 2019-й рік. Впродовж цього року освітлення  вже з’явилося і ще з’явиться у понад ста населених пунктах області.

Вадим Данієлян,  заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Это очень интересный проект. Его инициировала Юлия Светличная -руководитель Харьковской облдержадминистрации.  В этом году у нас по планам – 140 объектов строительства, мы в 105-ти населенных пунктах меняем освещение. Это даст возможность на 351 улице сделать освещение, чтобы люди могли спокойно в вечернее и ночное время передвигаться, не опасаясь за свое здоровье. А также за свою безопасность.

Покращити якість життя сільських жителів має і реформа сільської медицини. В її рамках на Харківщині буде зведено 50-ть новеньких амбулаторій. 30-ть – вже у роботі.

Вадим Данієлян,  заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Это будут новые амбулатории. Новые, построенные с «нуля». Это будут амбулатории, которые будут иметь современное медицинское оборудование. А также эти амбулатории будут иметь автомобили, которые сейчас закупают отдельно на каждую амбулаторию. И они будут обеспечены быстрым  интернетом.

На будівництво сільських амбулаторій в Харківській області виділено понад 200 мільйонів гривень. Це гроші державної субвенції та обласного бюджету. Нині Харківська область — серед лідерів за об’ємами і темпами будівництва сільських амбулаторій.

Ольга Шевченко.