Анатолій Лисицин, старший інспектор відділу комунікації ГУНП в Харківській області

55 викликів на конфлікти, пов’язані з роботою транспорту під час карантину, зареєстрували сьогодні харківські поліцейські.

Переважна більшість повідомлень стосувалася блокування руху транспорту громадянами та порушень тимчасових обмежень у перевезенні пасажирів.

Анатолій Лисицин, старший інспектор відділу комунікації ГУНП в Харківській області

Близько 07 години ранку до поліції надійшов виклик про те, що на зупинці по вулиці Киргизькій невідомий кинув каміння у лобове скло трамваю та втік. У результаті події ніхто з людей не постраждав. На місце події виїжджала патрульна поліція. Водій трамваю написав заяву, яка зареєстрована у Єдиному обліку заяв і повідомлень Слобідського відділу поліції. Триває перевірка.

Також громадяни перешкоджали руху трамвая по проспектам Тракторобудівників і Московському, вулиці Амосова. На місце викликів були направлені екіпажі патрульної поліції. Повідомлення про те, що громадяни не дотримуються тимчасових вимог перевезення, надходили і до Київського, Московського, Новобаварського, Холодногірського відділів поліції. Поліція перевіряє усі факти.