Валерій Приходько, голова Шевченківської районної державної адміністрації

Апарати штучної вентиляції легенів  обласна адміністрація хотіла  забрати з лікарень районів області, зокрема, така ситуація склалась у Шевченківському та Лозівському районах. Місцеві таке життєво необхідне медичне обладнання віддавати не збиралось.

Вилучити апарати штучного дихання у низці лікарень Харківщини для передачі їх до обласній інфекційній лікарні було рішенням Харківської облдержадміністрації. Відповідний документ був підписаний губернатором Харківщини Олексієм Кучером.

Проте зовсім скоро голова ХОДА заявляє про заблокування такого рішення. І звільняє директора Департаменту охорони здоров’я Вадима Іваннікова.

Валерій Приходько, голова Шевченківської районної державної адміністрації

Нам направили лист за підписом директора Департаменту Вадима Іваннікова, ну підпису немає, про те, що нам пропонують передати на область до КНП ХОР обласна клінічна лікарня ряд наших аппартів, які пов’язані зі штучною вентиляціє легенів. Поки знімальна група до нас їхала, отримали відповіді від заступника голови обласної адміністрації, що питання вирішено, апарати забирати не будуть і повідомлено про те, що нібито Вадим Іванніков вже не працює на цій посаді і його лист не дійсний.