Питання соціально-економічного розвитку регіону розглянули на комісії обласної ради

12 Серпня 2019

Перелік об’єктів, які відновлюватимуть у області, планують розширити більше ніж на 100 пунктів. Питання соціально-економічного розвитку Харківської області обговорили сьогодні на засіданні постійної профільної комісії обласної ради під головуванням очільниці області Юлії Світличної. На комісії було розглянуто низку питань: зокрема, про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку області на 2019-й рік, внесення змін до цієї програми, внесення змін до обласного бюджету і виконання Стратегії розвитку регіону до 2020 року.

Підбиваючи підсумки засідання комісії, голова області  Юлія Світлична відзначила, що стратегія розвитку Харківської області, розроблена ще 2015 року, демонструє свою ефективність.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Ми не на словах, а на справах можемо фіксувати значні вкладення коштів та значну кількість ремонтів, які, дійсно, потребували цього ще раніше. Якщо по 20, 30, 40 років вони б виконувалися постійно, то було б в нас менше роботи, було б більше в нас можливостей. Сьогодні ми доходимо навіть у далекі-далекі села, де  проблеми, що потребують нашої уваги. Спираємося в цьому на ініціативу місцевого населення, депутатського корпусу та представників виконавчої влади.