Призначено керівника обласного департаменту охорони здоров’я

1 Квітня 2020

Більше тижня без керівництва і ось нарешті відбулось призначення директора  Харківського  обласного департаменту охорони здоров’я. Людину на цю посади призначили не нову.  Повернули звільненого понад тиждень тому Вадима Іваннікова.

Вадима Іваннікова своїм розпорядженням губернатор звільнив з посади директора Департаменту охорони здорв’я одразу після скандалу  з апаратами штучної вентеляції легенів, які хотіли вилучити у районних лікарень Харківщини.

Валерій Приходько, голова Шевченківської районної державної адміністрації

Нам направили лист за підписом директора Департаменту Вадима Іваннікова, ну підпису немає, про те, що нам пропонують передати на область до КНП ХОР «Обласна клінічна лікарня» ряд наших аппартів, які пов’язані зі штучною вентиляцією легенів.

Сергій Зеленський, Лозівський міський голова

Надійшли листи з Департаменту охорони здоров’я по питанням демонтажа цих дихальних апаратів і перенаправлення їх в обласний центр інфекційний. Взагалі у нас 12 апаратів. 9 з них в нормальному стані працюють. Ну самий новіший апарат у нас – 9-10 років.

Медичне обладнання районам тоді вдалося відстояти і залишити життєво необхідні апарати у районних лікарнях.

Світлана Перепадя, директор КНП «Шевченківська центральна районна лікарня» 

Інфаркти, інсульти бувають поступають. Якщо дуже важкі, наприклад, немає часу доставити їх в обласну лікарню, де спеціалізовано лікують. То важких всіх до нас везуть, де немає часу доставити, нещодавно у нас такий пацієнт лікувався, обов’язково цей апарат потрібен.

Губернатор  звинуватив у ситуації  Вадима Іваннікова та звільнив його з посади.

Згодом стало відомо, що робити цього він не мав права, оскільки Іванніков на час розпорядження про відставку перебував на лікарняному.

Ситуація залишалася невизначеною доволі тривалий час. Департамент залишався без кервництва. І ось сьогодні стало відомо, про поновлення Іваннікова на посаді. Документ за підписом голови області Олексія Кучера від 26 березня опублікований на сайті обладміністрації.  Проте й тут не обійшлося без коллізій, на які, зокрема, вказує блогер Дмитро Коган, звертаючись безпосередньо до губернатора.

Олексій Кучер, а чому у вас на сайті з’являються накази заднім числом?
Ще декілька днів тому у вас ніхто не знав про цей наказ, не міг мені відповісти на питання про його існування (включно з вами), а тепер він раптово з’явився.

Блогер вказує на появу розпорядження, якого до 30- го березня у переліку документів не було, а за два дні воно  якимсь  чином з’явилося.