Провалля замість доріг. Стан шляхів та тротуарів залишає бажати кращого

19 Березня 2021

Провалля замість доріг – що в області, що в місті.  І водії, і пішоходи нарікають на якість доріг і тротуарів. На одній зі вщент зруйнованих дільниць, що роками очікує відновлення, побували наші журналісти.

Фесенківська – вулиця, що може вивезти до «Ашану», якщо пощастить. Бо, щоб проїхати нею без ушкоджень, водії вимушені виконувати справжні піруети на дорозі. Власники вимушені не лише ремонтувати автівки, а й замінювати транспортні засоби малечі.

Ми другу коляску вже поміняли, враження дуже «гарні», машину також в ремонт здали, тільки взяти цю дорогу від «Ашана» до Московського проспекту, і більше нічого не треба.  Чотири тисячі доларів – пробили мотор – саме на цій дорозі. Вночі їхали з дітьми і не врахували, що там така яма, що аж колес не видно.

Нормальну, не говорячи вже про якісну, дорогу тут люди не бачили роками.

Давно, років 5, так точно, якщо не більше. Засиплють яким-небудь сміттям дірки, щоб хоч якось їздити, а так – ні.

Справа в тому що там кам’яна основа, брукІвка, а зверху покладений асфальт тонким шаром. І він, звісно, не тримається, тому він руйнується. Краще б бруківку залишили.

Тротуари на цьому відрізку теж не в кращому стані. Чи зручно ними переміщатися – люди відповідають з іронією.

Так, як бачите. Тут постійно вибоїни, тільки зроблять, і знов цей безлад.

Складно і пенсіонерам, і батькам з колясками.

Тому ми й ходимо в обхід, тому що пройти по-іншому немає можливості. У нас дороги постійно – не знаю, як і де, але по Слобідському району у нас періодично в одному й тому ж місці їх роблять, вони розбиваються, їх знову роблять, або не роблять зовсім.

Деякі настільки звикли до зруйнованих доріг, що вже згодні й чекати по декілька місяців з надією, що шляхи стануть придатними для пересування.

Оксана Кириченко, Євген Сєріков