Президент України Петро Порошенко зустрівся із журналістом Аркадієм Бабченко

Президент України Петро Порошенко зустрівся із журналістом Аркадієм Бабченко
31 Травня 2018

Нагадаємо, днями у результаті успішної спецоперації СБУ силовики розкрили і попередили замах на вбивство відомого журналіста Аркадія Бабченка.

Глава держави зустрівся з журналістом у присутності Голови СБУ Василя Грицака та Генерального прокурора України Юрій Луценко. Петро Порошенко назвав  порятунок Аркадія Бабченка днем народження – і не тільки самого журналіста.

Петро Порошенко, Президент України

Це день народження для великої сорокап’ятимільйонної нації, вона надзвичайно класно склала іспит – іспит на державність. Я сьогодні пишався, що я є Президентом такого народу. За тебе переживали не тільки в редакціях, не тільки ЗМІ і телебачення – я бачив як люди плакали сьогодні і були щасливі. І я хочу подякувати всім українцям, які проявили небайдужість, які готові були боротися і діяти для того, щоб зберегти країну.

Глава держави доручив організувати цілодобову охорону для Аркадія Бабченко та його родини. У свою чергу журналіст розповів про свою роль у розкритті низки злочинів та враження від роботи спецслужб.

Аркадій Бабченко, журналіст

Люди работают, они действительно достойны уважения. Я в этом списке из тридцати мелкая сошка, а люди работали. Вот за это я хотел сказать спасибо Службе безопасности, они спасли мою жизнь, но это не столь важно, как то, что они предотвратили более масштабные теракты, потому что они там хотели делать что-то большое.

Президент високо оцінив дії Служби безпеки України та пообіцяв представити до нагородження тих співробітників, які брали участь у спецоперації.