Президент України Петро Порошенко нагородив лауреатів всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018».

13 Вересня 2018

Президент України Петро Порошенко напередодні Дня рятувальника нагородив одинадцять лауреатів всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018». Глава держави підкреслив – саме за такими українцями майбутнє нашої великої держави.

Урочистості з цієї нагоди відбулись у Києві, в Маріїнському палаці. Вітаючи присутніх, Петро Порошенко зазначив, що серед нагороджених – люди різного віку і різних професій з усієї України, зокрема, і з Харківщини. Серед тих, хто стали лауреатами премій, є діти.

Петро Порошенко, Президент України

Одинадцять звитяжців, котрі, не роздумуючи, ризикнули власним життям заради порятунку ближнього. Не зважаючи на те, що серед них є діти, вони не злякалися, не відступили, не відвернулися і не втекли. Скажіть мені, чи знав маленький Володя, що звичайний літній відпочинок в одну мить перетворився на справжнє випробування. Про те він у свої 8 років, це випробування пройшов з честю, так само, як і Максим з Катериною. Вони точно не вважають себе героями, пори те, що врятували життя 23 дітей.

Люди, які вчинили такі героїчні вчинки, є прикладом для усіх сьогодні і завтра – сказав Глава держави:

Петро Порошенко, Президент України

Я твердо переконаний, що саме за такими українцями майбутнє нашої великої держави. Ви, дорогі діти, є прикладом для наслідування наступних поколінь.

За кожною історією, за кожною врятованим ними життям – сім’ї, батьки, друзі, які назавжди будуть пам’ятати цих звичайних, на перший погляд, дітей. І ці люди завжди будуть вдячні вам за небайдужість, за врятовані життя своїх близьких – зазначив Глава держави.