Президент України Петро Порошенко доручив Уряду розширити програму субсидій

23 Жовтня 2018

Президент України Петро Порошенко доручив Уряду розширити програму субсидій. Це сталося після того, як Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо підвищення цін на газ для населення. Подробиці у сюжеті.

Розцінки мають змінитися вже з 1 листопада. За користування блакитним паливом пересічним українцям доведеться платити на понад 23 відсотки більше. Уряд діяв у межах компетентності задля подовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, – підкреслив Голова держави.

Петро Порошенко, Президент України 

Поточний стан економіки дозволив би обійтися без запозичень, якби не пікові розрахунки по старих кредитах, які належить виплатити у 2019 році. Найбільше нахапалися кредитів ті політсили, хто “найголосніше” захищає простий люд. 54 мільярдів доларів — загальна боргова спадщина, яку прогуляли сьогоднішні “правдоборці” у 2007 — 13 роках, коли були владою. Тепер за ними хтось має прибрати, зібрати та віддати гроші.

Петро Порошенко каже — відповідний Меморандум про співпрацю з МВФ був підписаний ще 31 жовтня 2008 року. Відтоді Україна взяла на себе міжнародно-правові зобов`язання, які мають виконуватися. Тим не менш, Президент вимагає від уряду захисту для громадян.

 

Президент України Петро Порошенко

Як Президент, я поставив дуже жорстку вимогу — що ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання програми аби від зростання тарифів не постраждали наймеш захищені верстви населення.

Ольга Шевченко. Вечірні новини.