Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оглянув інститут протезування

10 Липня 2019
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  оглянув інститут протезування, де поспілкувався зі співробітниками та пацієнтами закладу. Вже не вперше Володимир Гройсман приїжджає до інституту, адже, за його словами, забезпечення всіма засобами протезування людей, які цього потребують  є дуже важливим на сьогодні.
Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України  
Це один із,  найкращий науковий центр №1, який володіє всім для забезпечення відповідними засобами протезування наших воїнів, які постраждали внаслідок війни, від нападу Росії, людей з інвалідністю, які мають потреби і ми мажемо задовольняти ці потреби, повністю змінили цю систему. Я, як людина від цього задоволений, що люди, котрі отримують допомогу абсолютно таку специфічну, але на дуже високому, якісному рівні.
Вчені інституту активно працюють над розробкою реабілітаційних програм для учасників АТО та ООС. Тут є ті, хто після участі у  бойових діях на Сході країни змушений користуватися протезами. В кожного з них своя історія та свої спогади. Більш детально про це та інше  дивіться у подальших випусках «Вечірніх новин».