Представники фракції «Блоку Світличної «Разом!» вимагатимуть підвищення соціальних гарантій для громадян

19 Лютого 2021

Сесія Харківської обласної ради призначена на 11 березня. Представники фракції «Блоку Світличної «Разом!» у облраді підготували низку ініціатив для розгляду на засіданнях постійних комісій та винесення до сесійної зали. Зокрема, пропонують:

запровадити заходи на підтримку малого та середнього бізнесу; передбачити в бюджеті фінансування будівництва онкологічного комплексу; розширити програму «Здоров’я Слобожанщини» програмою скринінгу та діагностики онкологічних захворювань; створити фонд для компенсації витрат, пов’язаних зі зростанням тарифів на послуги ЖКГ;

включити до бюджету фінансування важливих проєктів соціальної інфраструктури в громадах. Також депутати «Блоку Світличної «Разом!» пропонують збільшити розмір одноразових виплат матеріальної допомоги; розширити список категорій людей, які можуть претендувати на отримання матеріальної допомоги; збільшити розмір видатків в обласному бюджеті на надання матеріальної допомоги.

Вікторія Белявцева, депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Світличної «Разом!»

Наша фракція має пропозицію. Ми внесли її до обласної ради, до обласної адміністрації. Перше – збільшення об’єму допомоги у обласному бюджеті для адресної допомоги громадянам до 60-ти мільйонів. По-друге – на сьогодні ми маємо ножиці від 500 гривень – мінімальна до 20-ти тисяч. Ми пропонуємо збільшити нижню планку до 2-х тисяч гривень, а вищу планку – до 30-ти тисяч гривень. Це дуже важливо. Адже, коли ми йшли на вибори, як каже лідер нашої партії Юлія Світлична: «Наш єдиний партнер політичний – це народ. Коли ми давали обіцянки, то зараз намагаємося їх виконувати».