Посвячення у студенти відбулось у медичному університеті

31 Серпня 2018
У Харківському Національному медичному університеті відбулося посвячення у студенти першокурсників. Цьогоріч їх майже 700. Привітати майбутніх лікарів приїхав і заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк.  Цьогоріч студентами медичного ВИШу стали 700 юнаків та дівчат з усієї країни. Сьогодні у стінах університету  вони пройшли посвячення.
 
Володимир Лісовий, ректор ХНМУ
Саме головне те, що кожен з вас повинен досягнути омріяного статусу, омріяної мети – стати лікарем Все це у Вас попереду і так, як ви розпочнете, так ви і завершите. Ще раз вітаю вас із цим великим святом. Ви переможці. Сьогодні тут сидять переможці. Ви йшли до цього. Ви вибороли це. Ви вибрали саме наш ВУЗ і ми ради цьому. І, я думаю, єдиною сім’єю сьогодні ми вас привітаємо А з понеділка потрібно плідно вже навчатися.
Привітав майбутніх медиків і заступник голови області Михайло Черняк. Він зазначив, що лікар – це, безумовно, почесна та благородна професія. А у нашій області та країні в цілому, робиться все для її популяризації.
 
Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації 
Це не просто професія, це склад життя. Тому ви, безсумнівно, обрали для себе найважливішу, зробили для себе найважливіший вибір, коли обрали для себе саме цей вищій навчальний заклад. Безумовно – це дуже почесна і ви знаєте, дуже благородна професія, яку ви обрали для себе. Тому що ви будете рятувати життя людей, будете розвивати науку, пов’язану з медициною, ви будете будувати і розвивати систему охорони здоров’я в подальшому. 
За роки існування медичного університету він випустив чимало видатних людей. Серед них 7 міністрів, 40 ректорів ВИШів і науково-дослідних інститутів.
 
Юлія Котелевська.