Портфель замовлень для державних підприємств

Портфель замовлень для державних підприємств
27 Квітня 2018

Промислові виробництва в області нарощують свої обсяги. Така динаміка простежується вже третій рік поспіль, кажуть аналітики та додають – з’являються нові робочі місця, підвищується заробітна платня, розширюються виробничі потужності підприємств. Саме це дає змогу ще більше завантажувати державні підприємства портфелем замовлень. Губернатор області Юлія Світлична підіймала це питання і під час наради із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Аби держпідприємства регіону ставали ще більш потужними, вони мають бути забезпечені не тільки іноземними контрактами, а й замовленнями від держави.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Надзвичайно важливо, щоб виробництва мали свої закази, люди від цього мали заробітну плату і впевненість, що в них буде робота, і впевненість у своєму гарному майбутньому. Тому робимо все задля того, щоб співпрацювати з органами державної влади, виносити проблемні питання на рівень Кабінету Міністрів України, а також користуємося підтримкою Президента України – все для того, щоб відновлювати виробництво, його завантажувати і розкручувати економіку, щоб мала і область, і в цілому країна прибуток від цього.

Вже цього року має бути виділене державне фінансування на модернізацію заводів. Одне з таких підприємств – завод імені Малишева. Вже сьогодні промисловий велетень не має заборгованості по заробітній платі та має виробничі потужності задля виконання замовлень, як іноземних, так і державних.

Павло Букін, генеральний директор державного концерну «Укроборонпром»

Робота для підприємства буде. І підприємство розвивається. Цього року держава виділяє на підготовку виробництва. По-перше, це значні кошти, по-друге – за 20 років, якщо не помиляюсь, це перший випадок, коли фінансується підготовка виробництва за рахунок державного бюджету.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Інвестиційна програма розрахована не на один рік, тому будемо дивитися по необхідності, будемо розраховувати відповідно до інвестиційної програми, які першочергові потреби треба робити, а потім вже дивитися на перспективу, але я можу зазначити, що завод повинен працювати, такий унікальний завод, з такими унікальними інженерами, які виготовляють продукцію, яка користується попитом не тільки в нашій державі, а й за кордоном.

Сьогодні Малишева вже має портфель держзамовлень від Міноборони. Ремонт, модернізація та готова продукція – такий перелік робіт, що виконує завод для оборонного відомства нашої країни.

Промисловість залишається однією з основних частин наповнення бюджету Харківської області. Саме тому розвиток промислових підприємств – пріоритет для регіону. Нагадаємо, за минулий рік створено майже 4000 робочих місць на заводах області.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Для нас важливо завантажувати промисловість, і ми виступали із пропозицією розроблення програми, щодо розвитку промислового комплексу в цілому в нашій державі, тому що це – стратегічне бачення, як буде розвиватися. Не тільки Харківська область, а всі державні підприємства, які знаходяться на території України.

Нагадаємо, днями завод Малишева завершив тайський контракт, за яким півсотні танків «Оплот» були відправлені до Тайланду.  Це замовлення підприємство виконувало останні сім років. Зараз ведуться перемовини з кількома іншими країнами щодо співробітництва з заводом Малишева.

Катерина Махова, Дмитро Поздняков


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>