Понад 15 мільйонів гривень відшкодованих збитків повернуто до державної казни.

5 Жовтня 2018

Понад 15 мільйонів гривень відшкодованих збитків повернуто до державної казни. Таку цифру сьогодні назвали у фіскальній службі.

Ліквідація існуючих схем мінімізації податкових зобов’язань та детінізація економіки. Такі основні напрямки роботи податкової міліції. Сьогодні у фіскальній службі області розповідають –  злочини стають все більш складними та продуманими.

Дмитро Сердюк, начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області

Про це, зокрема, свідчить діяльність так званих конвертаційних центрів, яка на даний час вийшла за рамки виключно операцій з конвертації грошових коштів з безготівкової форми в готівку, або з національної валюти в іноземну. Комплекс послуг, відповідаючи вимогам часу, став набагато ширшим і різноманітнішим та призводить до величезних збитків державі.

Тільки в поточному році податківці викрили конвертаційний центр, через який пройшло більше 120 мільйонів гривень. Ймовірні втрати бюджету склали понад 20 мільйонів гривень. Крім того, на виконання завдання уряду здійснюється системна робота по боротьбі із злочинами у лісовій галузі, в галузі будівництва, а також виплати заробітньої плати у конвертах.

Юрій Діденко, начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Харківській області

Тиждень назад були здійснені активні заходи в одному із кримінальних проваджень. За результатами яких виявлені готівкові кошти в розмірі 870 тисяч гривень. Зафіксовані факти видачі готівки та виявлені чернові записи. Слід зауважити, що під час активних слідчих заходів були виявлені готівкові кошти вже сформовані під заробітні плати з прізвищами людей, яким вона мала бути видана.

З початку року фіскальною службою було відкрито  чимало кримінальних правопорушень, говорять податківці. В Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано понад півсотні справ. 18 з них – за тяжкими статтями Кримінального Кодексу. До суду скеровано 16 проваджень.

Юлія Котелевська, кореспондент

Основною метою податківців є відшкодування державі грошових збитків. За 9 місяців цього року у державну казну було повернуто понад 15 мільйонів гривень.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.