Політик Михайло Добкін розповів про лідерів рейтингів на прийдешніх виборчих перегонах

19 Лютого 2021

Харків завмер в очікуванні виборів мера. Наразі, є кілька лідерів, які можуть виграти перегони та обійняти посаду Харківського міського голови. Щодо майбутніх виборів у Харкові, велике інтерв’ю одному з українських телеканалів дав ймовірний учасник процесу, політик Михайло Добкін. Зокрема, він зазначив, хто сьогодні є лідерами громадської думки у місті та хто може потрапити у другий тур виборів. Подробиці – далі.

Михайло Добкін певен, що на сьогодні ситуація в Харкові складна, бо не визначена дата виборів. Перегони можуть відбутися вже навесні, або восени – так прописано в законі. Проте, на сьогодні в міській раді ще не подані всі відповідні документи до Києва, аби Верховна Рада призначила дату виборів.

Михайло Добкін, політик

До Верховної Ради не відправили повний пакет документів, не відправили, на мій погляд, навмисно. Тому що в законі, де говориться, як повинні вести себе ті, від кого це залежить, у випадку такої ситуації, там всього дві дії, перша – оголосити на сесії про факт того, що мер пішов з життя, і друге – направити листа про клопотання про призначення виборів, а було направлено лише клопотання, без рішення сесії, зараз по всіх документах у міській раді Геннадій Кернер жив. Напевно той, що не відправив документи, хто зараз виконує обов’язки харківського міського голови  – секретар міської ради.

При цьому політик високо оцінює свої шанси на майбутніх виборах.

Михайло Добкін, політик

Якщо б вибори відбулися сьогодні, в цю неділю, наприклад, я, як мінімум вийшов би з великим відривом у другий тур.

Також політик розуміє, що на сьогодні під час мерських перегонів у нього є реальні конкуренти. Проте, за словами Добкіна, наразі важко прогнозувати результат майбутніх виборів.

Михайло Добкін, політик

Сьогодні дуже добрі шанси і велика електоральна підтримка у Юлії Світличної, яка працювала головою Харківської обласної державної адміністрації певний час і яка на місцевих виборах провела свого імені фракції, в неї є «Блок Світличної «Разом!», і в Харківську обласну раду і в Харківську міську раду. Це говорить про те, що таких людей не можна списувати з рахунків, якщо вони вирішать балотуватися. Потрібно слідкувати, з якими лозунгами. Для мене це – реальний конкурент на виборах.

Анна Почапська