Політична сила Юлії Світличної визначилася із кандидатом на посаду мера

29 Липня 2020

Сьогодні два харківських активісти – депутат обласної ради Дмитро Булах та депутат міської ради Ігор Черняк заявили про приєднання до команди народної депутатки Юлії Світличної на майбутніх виборах до місцевих рад, що відбудуться 25 жовтня.

Першим про це заявив на своїй сторінці у «Фейсбуці» депутат міської ради Ігор Черняк.

Зокрема, він повідомив, що протягом 5 років боровся за прозорість та відкритість, за чесні та відкриті правила, за розвиток міста. Проте, Харків сьогодні потребує системних та докорінних змін. Саме для того, щоб зробити ці зміни реальними Черняк йде на посаду Харківського міського голови із командою Юлії Світличної.

Ігор Черняк, депутат Харківської міської ради 

Так, дійсно, я сьогодні зробив публічну заяву, що я маю намір балотуватися на почаду Харківського міського голови і в цьому напрямку маю намір об’єднувати зусилля з командою Юлії Світличної і я переконаний, що ми разом зможемо запропонувати інші підходи, інші ідеї для розвитку всього регіону, так і Харкова, зокрема.

За словами Черняка, він з командою  не буде  змагатися бордами чи сумнівними технологіями, а презентує концепцію розвитку та пріоритети, ідеї та рішення, конкретні кроки та пропозиції. Згодом про приєднання до Світличної також написав і депутат обласної ради Дмитро Булах, зокрема, на своїй сторінці у «Фейсбуці» він повідомив, що йде на місцеві вибори. Мета – міськрада і зміна ситуації в місті.

Дмитро Булах, депутат Харківської обласної ради

Мы анализировали сделанное Юлией Светличной и другими кандидатами и наше решение – пойти в команде именно Светличной. Мы понимаем, что в Харькове должна быть создана база для объединения многих демократических и патриотических сил и блок Светличной, и команда Светличной является такой платформой, очевидно.

Юлія Світлична привітала з таким рішенням депутатів, які до того ж є керівниками Харківського антикорупційного центру і  займаються боротьбою з корупційними схемами в області.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Вітаю об‘єднання зусиль нашої команди з Дмитро Булах та Igor Cherniak.  Я завжди з повагою ставлюсь до людей з активною позицією, яким небайдуже майбутнє України. Ми не будуємо команду з друзів, кумів, однокласників або зручних людей. Для нас важливі принципові фахівці, які здатні забезпечувати розвиток країни, допомагати людям та тримати слово.

Сьогоднішня вкрай важка економічна та управлінська ситуація на Харківщині, вимагає створення спільної платформи для об’єднання всіх фахових та енергійних людей, усіх, хто хоче і вміє ефективно працювати, усіх, хто має сучасне бачення розвитку нашого міста та області. Об’єднуємо сильних! Разом заради майбутнього Харківщини!

Прокоментував рішення харківських активістів  політолог Антон Авксентьєв.  На його думку, саме під брендом Юлії Світличної почали  консолідуватися  патріотичні сили, бо тільки Світлична володіє гідним політичним ресурсом для створення такої об’єднавчої платформи.

Антон Авксентьев, політолог 

Харьковский антикоррупционный центр, представителями  которого являются Булах и Черняк, поледние 5 лет системная гражданская оппозиция к Кернесу, и в последнее время они в оппозиции к «Слуге народа» и к губернатору Кучеру, и то, что они решили идти с командой Светличной означает, что они – здравомыслящие люди, и нет смысла распыляться на какие то франшизы, а надо объединяться и забывать обиды идти формировать фракции в горсовете, в облсовете  -это знак для всех здравомыслящих политиков в Харькове.

На думку  експертів, передвиборчі перегони до місцевих рад будуть мати запеклий характер. Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за проведення виборів 25 жовтня. Реєстрація учасників ще не почалася.

Анна Почапська, Юлія Котелевська, Ірина Дергоусова, Дмитро Поздняков, Євген Сєріков, Макс Артамонов.