Поліція встановила особи підлітків, які побили чоловіка у Новобаварському районі

14 Березня 2019

Поліція встановила особи трьох підлітків, які побили чоловіка у Новобаварському районі 12 березня.

Напередодні у соцмережах було поширене відео. На ньому видно, як підлітки оточили чоловіка та б’ють його руками та ногами. Чоловік майже не пручався, а коли намагався схопити одного з хлопців, той вивернувся.

Декілька людей стояли поблизу, спостерігали за побиттям, але не втручалися. За інформацією поліції, участь в побитті взяли близько п’яти учнів школи від 10 до 12 років. Потерпілий до поліції не звертався. Втім інформація зареєстрована в Журналі заяв і повідомлень.

Костянтин Шеремет, інспектор відділу ювенальної превенції ГУНП в Харківській області

Працівниками Головного управління Національної поліції Харківської області під час моніторингу соцмереж виявлено відео, яке розмістив громадянин. На ньому містяться ознаки правопорушень, скоєних групою підлітків, які вчиняли бійку та спричиняли тілесні ушкодження невідомому громадянину. Наразі вже встановлені особи трьох підлітків, які приймали  участь в побитті, встановлено їх місце навчання, будуть вжиті заходи щодо встановлення всіх обставин подій, якщо будуть встановлені вина цих підлітків або їх батьків вони будуть притягнені до відповідальності.