Поліція презентувала мобільний додаток для зв’язку з громадянами

19 Грудня 2018

Нову платформу  комунікації громадян з поліцією  презентували сьогодні  у Харкові.  Йдеться про мобільний додаток «My Pol». Маючі його на смартфонах, громадяни   зможуть повідомити про будь-яке правопорушення або викликати поліцію, лише натиснувши кілька  кнопок.  Таким чином, додаток  дозволяє комунікувати із поліцією людям із вадами мовлення.

Повідомити про правопорушення і описати ситуацію, оцінити роботу правоохоронців  чи подати сигнал «sos» для негайного виклику поліції  у випадку небезпеки. Все це відтепер можуть  миттєво зробити власники смартфонів, встановивши мобільний додаток  «Моя поліція».

Дмитро Андросович,  начальник відділу «102» УОАЗОР ГУ НП в Харківській області 

З 19-го грудня цього року на території Харківської області запроваджено новий сервіс спілкування громадян з Національною поліцією та повідомлення ними про скоєні правопорушення або події. Це відбувається шляхом завантаження мобільного додатку «Моя поліція». Цей додаток надає можливість громадянам терміново викликати за місцем свого знаходження наряди поліції або повідомити про правопорушення, свідками яких вони стали, зазначивши це та опис події в цьому мобільному додатку, який автоматично буде направлятися інспектору для реагування.

Переваги нової розробки вже встигли оцінити жителі кількох областей. Раніше додаток було презентовано у Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Луцьку, Миколаєві, Житомирі та Полтаві.  За словами розробників,  мобільний додаток є на сьогодні ледве не єдиним інструментом, який дозволяє людям із вадами слуху та  мови  напряму спілкуватись з поліцією та здійснювати термінові виклики.

Дмитро Подворчанський,  автор програмного комплексу «My Pol» 

Как показывает  практика работы в других областях, очень положительно зарекомендовало себя приложение. Помагает, в первую очередь, ускорить время принятия, вызовов полиции. Наверное, это один из  первых инструментов, который позволяет вызывать полицию людям с нарушением речевого апарата, когда они не могут сказать ничего по телефону.

Всі виклики через додаток надходять до диспетчерської служби Головного управління поліції та реєструються так само, як і телефонні виклики. Проте у випадках  sos-повідомлень термін обробки інформації значно скорочується і поліція має змогу реагувати швидше, діляться спостереженнями розробники.  Крім того, додаток дозволяє оцінювати роботу поліцейських за номером жетону, знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги, а також отримувати актуальні новини.

Дмитро Подворчанський,  автор програмного комплексу «My Pol» 

Приложение позволяет, буквально, с помощью нескольких нажатий кнопки вызвать полицию, оповестить о правонарушении, получить важную информацию от полиции в формате уведомлений на смартфон мгновенных, что,  в свою очередь, учитывая военное положение в регионе, очень важно как официальный канал информативности для граждан.

Розробка додатку є соціальним проектом і не передбачає жодних витрат ані з боку користувачів, ані з боку держави.

Ольга Шевченко.