«Подаруй сукню»: у Харкові відбулася благодійна акція для випускниць

«Подаруй сукню»: у Харкові відбулася благодійна акція для випускниць
31 Травня 2018

Зовсім скоро випускні вечори, і кожна дівчина мріє про свою особливу сукню. Але на жаль, не всі мають кошти аби її придбати. Саме для таких дівчат організували свою акцію благодійники. Анонсували захід у соціальних мережах і всі бажаючі змогли поділитися вбранням зі своєї шафи.

Олена Бугло, співорганізаторка акції

Хтось приїхав з Харківської області, хтось приїхав з прилеглих районів, з Харківського, Пісочина дівчата приїхали. Треба бачити щасливі очі дівчат, які чи не вперше в своєму житті бачать і одягають красиві сукні. Бо сукні в нас дійсно красиві. Передавали мої подруги. Подруги подруг, це була акція 5 рукостискань, як то кажуть.

Організаторам вдалося зібрати більше сотні суконь. Всі вони стануть власністю дівчат соціально незахищених верств населення. Також випускниці отримали змогу обрати пасуюче до вбрання взуття та біжутерію.  Учасниці акції  Даша і Ліза розповідають, що для них це стало справжнім сюрпризом, адже у їх родині дітей багато – 16 осіб. В такому дитячого будинку сімейного типу купити всім справжні вечірні сукні – не по кишені.

Даша Дзьох, учасниця акції

Было много выбора из коротких платьев, и из длинных. Мне понравилось 2 длинных. Одно я выбрала, но его забрали, на Фейсбуке предлагали смотреть, но его забрали. Мне пришлось это брать, оно мне больше до души прилягло.

Ліза Дєрунова, учасниця акції

Немного нервничаю, потому что такое впервые, что я прихожу в платье и на каблуках, меня редко кто в таком видит, для людей – это подарок, потому что я в таком не хожу. А сегодня такой моментик хороший.

В рамках акції відбувся показ, в якому взяли участь фіналістки конкурсу «Міс Харків». Разом із дівчатами-випускницями вони пройшлися по імпровізованому подіуму і разом продемонстрували вечірні сукні.

Дуже скоро ці дівчата в обраному вбранні будуть сяяти вже на своїх випускних вечірках.

Ольга Сітковська, Віктор Сєріков