Півтисячі рятувальників пильнуватимуть пожежну безпеку у вихідні

Півтисячі рятувальників пильнуватимуть пожежну безпеку у вихідні
27 Квітня 2018

Півтисячі рятувальників, сто сорок одиниць спецтехніки та гелікоптер пильнуватимуть пожежну безпеку  в області  цими вихідними. Надзвичайники попереджають про  вірогідність загорянь в екосистемах через спеку. Та головною загрозою вважають відпочивальників, які  необережно поводяться із вогнем.

Попри хорошу погоду, прогнозовану синоптиками на вихідні, надзвичайники радять людям відмовитися від пікників на природі. Мовляв, через спеку значно підвищується ризик виникнення пожеж  у  лісах та інших екосистемах.

Олександр Волобуєв, начальник ГУ ДСНС у Харківській області

Видане розпорядження про обмеження заїзду в лісові господарства, про недопущення випалювання сухої трави, проводяться заходи з патрулювання цих дільниць, проводяться заходи з обмеження заїзду.

На період травневих свят надзвичайники працюватимуть у посиленому режимі.

Олександр Волобуєв, начальник ГУ ДСНС у Харківській області

Гарнизон приводится з 27-го з 17:00 на посилений варіант несення служби. Щодобово в горни зоні чергує близько 500 чоловік на 140 одиницях спецтехніки.

За словами Олександра Волобуєва, вже зараз на харківському  летовищі напоготові стоїть і гелікоптер надзвичайників. Його активно застосовували минулого року для локалізації лісової пожежі у Балаклійському районі. Нині ж планують облітати область з метою моніторингу. Одразу ж після святкових вихідних надзвичайники планують поновити перевірки об’єктів із масовим скупченням людей на предмет пожежної безпеки.

Сергій Колосовський, начальник Управління із запобігання надзвичайних ситуацій

Подлежат проверке болек 2 тысяч объектов, из них – 545 ТРЦ, крупные магазины, объекты с массовым пребыванием людей, школы, больницы – также попали в этот список.

Насьогодні надзвичайники встигли перевірити близько 300 об’єктів. Говорять: ситуацією у державних установах в цілому задоволені. Вона значно покращилася у порівнянні із минулим роком і глобальних загроз здоров’ю та життю людей не встановлено. А от із комерційними підприємствами ситуація гірша. Кричущі порушення зафіксовані практично в усіх торговельно-розважальних центрах.

Сергій Колосовський, начальник Управління із запобігання надзвичайних ситуацій

Самые серьезные нарушения – это закрытые пути эвакуации. Это они захламленные, заставленные либо мебелью, либо чем угодно. Это отсутствие световых указателей, куда необходимо выходить, это направление в каком эвакуироваться. Также это горючие материалы на путях эвакуации – это ковролины, линолиум, что запрещено.

Така масовість порушень пожежної безпеки, за словами надзвичайників, виникла через мораторій на перевірку комерційних підприємств. Він діяв із 2012-го року.

Ольга Шевченко, Євген Серіков


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>