Підсумки регіонального етапу дитячого співочого конкурсу «Яскраві діти України»

7 Березня 2019

На Харківщині підбили підсумки та нагородили переможців регіонального етапу дитячого співочого конкурсу «Яскраві діти України».

До обласного фіналу конкурсу «Яскраві діти України» цьогоріч увійшли 22 учасники – 17 солістів, 1 дует та тріо. Гран-прі конкурсу та одночасно приз глядацьких симпатій завоювала Алучана Феджи з Харкова. Саме вона представить область на національному фіналі конкурсу в Києві, де змагатиметься за  путівку на міжнародний фестиваль у Сан-Ремо.

Алучана Феджи, переможниця обласного фіналу конкурсу «Яскраві діти України»

Очень сильные конкурсанты, очень волновалась, ноги не стояли в последний момент, я очень вдохновилась на этой сцене, спасибо большое.

Як зізналася член журі конкурсу голова області Юлія Світлична, обрати кращого з учасників виявилося дуже важко.

Вже два роки поспіль цей музичний конкурс проходить всіма обласними центрами  – в кожному регіоні  відбирають найкращого.

Ірина Луценко, народний депутат України

Завершенням цього конкурсу, міжобласного відбору, будуть виступати в Сан- Ремо, італійці запросили українців брати участь у цьому конкурсі, бо знають, який ми співучий народ. Другий рік ми проводимо конкурс і в Харкові – неймовірні таланти, велика співуча область. Тільки тут можуть бути такі діти, тому Юлія Олександрівна другий рік поспіль приділяє цьому питанню велику увагу.

Сильними та позитивними емоціями від виступів учасників конкурсу ділилися члени журі – губернатор Юлія Світлична – серед них.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Я надзвичайно пишаюся тими яскравими дітьми, якими сповнена Харківська область. Ви навіть не уявляєте, як нам важко було вас оцінювати, адже кожен з вас – це індивідуальність, – сказала Юлія Світлична. – У вашому житті буде ще дуже багато конкурсів. Ніколи не полишайте віру в себе. Слухайтесь ваших батьків, викладачів та вірте, що наступний крок буде ще кращим, ніж сьогоднішній. Я впевнена, що сьогодні немає переможених. Усі ви – переможці.

Дипломантів конкурсу традиційно визначали за трьома віковими категоріями. Також учасники отримали кілька спеціальних призів, у тому числі – від Юлії Світличної та приз глядацьких симпатій.

 Анна Почапська.