Петро Порошенко підписав закон “Про валюту та валютні операції”.

4 Липня 2018

Президент Петро Порошенко підписав закон “Про валюту та валютні операції”. Глава держави  назвав зазначений закон “ще одним актом економічної свободи”.

Головною відмінністю нового закону є ідея, що майже будь-які валютні операції між резидентами і  нерезидентами в іноземній та національній валютах зможуть здійснюватися без обмежень.

Петро Порошенко  Президент України

Я хотів  привітати Вас із цим ключовим актом економічної свободи. Ще раз наголосити, наскільки це було важливо. Ще раз наголосити, що це рівень угоди про асоціацію, рівень безвізового режиму, рівень який забезпечує, якщо угода про асоціацію поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі, забезпечує вільний рух товарів і послуг. Безвізовий режим – це вільні контакти між людьми. І вільний рух капіталів сьогодні буде забезпечений саме цим законом.

Закон передбачає, що валютний контроль буде скасовано більш ніж для 40% операцій, реєстрації кредитів від нерезидентів та ліцензування інвестування за кордон. Окрім цього, будуть скасовані валютні обмеження для бізнесу.