Перший заступник глави області зустрівся із Тимчасово повіреним у справах Посольства ОАЕ в Україні.

28 Вересня 2018

Перший віце-губернатор області Марк Беккер зустрівся із керівником політичного, економічного та інформаційного відділу Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні. Про що говорили під час зустрічі, знають наші кореспонденти.

Закордонна гостя каже, вона вперше відвідує Харківщину і вдячна керівництву області за теплий прийом. У свою чергу, Марк Беккер підкреслив, що взаємодія із арабськими компаніями вже принесла гарний результат. Зокрема, йдеться про аграрний сектор.

Марк Беккер, перший  заступник голови Харківської облдержадміністрації

Аграрная область занимает второе место по производству зерновых по всей Украине. А также лидирующее положение по животноводству и другим областям сельского хозяйства.  Поэтому, характеризуя социально-экономическое развитие области,  хочу отметить, что, действительно, у нас есть хорошие взаимоотношения. Надеемся, что оно будут лишь углубляться и углубляться.

Обговорили і розширення співпраці.

Наджла Аль-Раїс

Мы знаем, что у Вас предприятия прекрасно работающие и зарекомендовавшие себя в экспортном плане. Одни из самых лучших в мире. Мы бы хотели с Вами работать, мы бы хотели предложить и своим инвесторам потенциальным в А.Е. инвестировать в Украину и, в свою очередь, предложить вашим предприятиям сотрудничать с нашими предприятиями  и работать у нас в нашей стране.

Увагу приділили на зустрічі і культурно-освітній сфері. Представництво Об’єднаних Арабських Еміратів має бажання відкрити в Харкові Арабський культурний центр, в якому не лише б навчали іноземній мові, але б і фокусувались на проблемах, які існують між арабськими країнами та їх культурними традиціями. Марк Беккер відзначив, що створення такого центру було б цікавим для харківської молоді, особливо – студентства.

Наджла Аль-Раїс за пару днів, які вона проведе в Харкові, планує відвідати Міжнародний економічний форум,  торгово-промислову палату, аби знайти можливості для подальшого співробітництва, а також ближче познайомитись з життям Харківського регіону.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.