Перший регіональний турнір із фінансової грамотності визначив переможця

Перший регіональний турнір із фінансової грамотності визначив переможця
16 Травня 2018

Юлія Світлична нагородила переможців Першого регіонального турніру з фінансової грамотності. За підсумками першого етапу у півфіналі турніру змагалися 10 кращих університетських та 8 шкільних команд. Перший регіональний турнір із фінансової грамотності на кубок голови Харківської облдержадміністрації  проводився в рамках проекту з підвищення рівня фінансової грамотності населення з 6 жовтня по 18 листопада 2017 року. Подробиці далі.

Переможцем  першого турніру серед команд, які представляли заклади вищої освіти, стала команда «Золотий запас» Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.

Олена Коцюба, капітан команди

Хочу висловити щиру вдячність … організаціями, які проводять цю гру. Бліц-турнір показав також всю фінансову обізнаність наших учасників. …. Бути причетними до цієї історичної події. Дякую вам, Юліє Олександрівно.

Голова ХОДА повідомила, що турнір із фінансової грамотності, започаткований у 2017 році, стане щорічним.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

В мене є запевнення … і фінансова стабільність держави.

Долучають до розвитку банківської сфери і науковців.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

До співпраці з банківською сферою долучаємо і науку. Проводимо семінари, круглі столи, а також –  усілякі конкурси для молоді, щоб і молодь долучалась. Сьогодні ми привітали і тих, хто у минулому році виграв Кубок губернатора щодо фінансової грамотності. Цього року також продовжуємо роботу.

Юлія Світлична підкреслила, що залучення молоді до таких конкурсів є вкрай  важливим.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Всі проекти, які ми запроваджуємо з молоддю … разом працюємо із вами.

Кращою командою серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів стала команда Харківської гімназії № 46 ім. Ломоносова «Золотий запас-46».

Катерина Махова