Переважна кількість жителів регіону не знає, хто керує Харківською областю

23 листопадаа 2021

З 11 серпня, тобто більше трьох місяців, Харківщиною керує виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Скакун. Термін достатній для запровадження дієвих ініціатив, спрямованих на покращення життя мешканців області. Проте покращень жителі регіону не відчувають, а переважна більшість взагалі не знає, хто наразі очолює область. Подробиці – у сюжеті.

Певного звіту, або прес-конференції за підсумками 100 днів роботи, нехай і в якості виконуючого обов’язки, але все-таки голови області, Олександр Скакун не проводив. Спілкування з журналістами, схоже, взагалі не в пріоритеті у чиновника. Про його стратегію розвитку регіону, або хоч якісь ініціативи, спрямовані на покращення життя людей, нічого не знають і пересічні жителі області. Говорять, за останній період проблем тільки побільшало.

Наталія  харків’янка

Сестра живе в області і вона дуже залежить від електричок та від маршруток. Вони дуже погано ходять. Це, по-перше. Друге – це карантин, і вони не працюють, тоді взагалі ледве виживають. Добре, що є город і вони саджають, сусіди ще якось допомагають. Дуже важко, якщо порівняти ще роки два тому, то зараз набагато стало важче.

Юрій Анатолійович, житель Сахновщини

Если так, по своему району судить, то проблем – масса. Затопили поздно в больнице. Это уже отрицательно, когда люди больные лежат, а больница не топится. Сейчас любой район возьмите, всякому району требуется внимание. А так – люди терпят. Сами находят…. Основное, что самое положительное, это то, что научили людей самостоятельно выживать. Они уже и к власти меньше обращаются, на собственные силы больше надеются.

Маргарита, жителька Малої Данилівни Харківського району

У нас нет амбулатории. Расформировали. Там непонятная ерунда получилась. Вот с начала этого месяца уже амбулатории нет, и очень люди переживают.

Життя мешканців Харківщини погіршується, а обласна влада захищати їхні права не квапиться. З’ясувалося, що люди взагалі не знають, хто нині керує регіоном та представляє в області президентську вертикаль влади.

– Глава Харьковской области? Светличная была. – А сейчас кто? -….Так…даже не могу сказать сейчас.

– Ничего не могу сказать. Извините. Обладминистрации, увы, не знаю.

–  Мы прекрасно помним старых руководителей. Сейчас новый руководитель, не.

– В облдержадміністрації хто сьогодні губернатор, знаєте? -Ні, не цікавлюсь навіть.

– По поводу губернатора ничего не могу сказать. Не наслышена о нем.

Зі слів пересічних мешканців області можна зробити об’єктивні висновки щодо ефективності роботи Олександра Скакуна на посаді керівника Харківщини. За сто днів чиновник не встиг нічого зробити, аби хоч якось запам’ятатися людям, проте своєю бездіяльністю лише додав їм чимало складнощів та проблем.

Світлана Сухомлин, Дмитро Поздняков