Освітян привітали з професійним святом

4 Жовтня 2019

Освітяни зі всієї Харківщини зібрались у Схід Опера напередодні професійного свята. Більше півсотні педагогів з області отримали відзнаки та нагороди за відмінну роботу та відданість своїй справі. Більше – у сюжеті.

На Харківщині – працює 50 тисяч викладачів. Обласна влада привітала вчителів регіону з Днем працівника освіти. Урочистий захід відбувся в Схід Опера. Голова області Юлія Світлична підкреслила важливість вчительської професії.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Частинка вашої душі – в кожному з учнів. І кожен з учнів – це витвір вашого педагогічного мистецтва. Щиро бажаю вам здоров’я, сил натхнення та великої любові. Такої, щоб її вистачило на всіх дітей у вашому житті. Успіхів вам особистих та професійних. Вчителі Харківщини – найкращі. Зі святом!!!!

Заступник губернатора Анатолій Бабічев передав кращим працівникам освітньої сфери нагороди.
Педагоги отримали відзнаки Міністерства освіти і науки, грамоти передали переможцям Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини». Також Анатолій Бабічев передав нагороди  Міністерства оборони України і грамоти Харківської обласної адміністрації.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської обласної адміністрації

Професія вчителя найважливіша. Нехай, можливо, не всі про це замислюються, але саме вони формують майбутнє нашої області, майбутнє нашої країни, майбутнє нашого людства. Саме за шкільними партами. За студентськими партами формуються особистості, формуються людини, які колись стануть президентами, колись стануть губернаторами, міністрами, висококласними менеджерами. Все це формується у школі та університетах.

Христина Шапоренко отримала нагрудний знак “Відмінник освіти”. Багато років жінка віддала освітній діяльності, а молодим фахівцям радить виховувати дітей власним прикладом.

Христина Шапоренко, декан факультету дошкільної спеціальної освіти та історії КЗ «Харківська гуманітарна педагогічна академія»

З народження вихователь, вчитель супроводжує людину у майбутнє. І яку ми закладемо основу для наших дітей, таким буде майбутнє нашої дитини. Найголовніше – це любити дітей, поважати батьків і бути справжньою особистістю і громадянином України.

Оксана Севастян, вчителька з фізики. Жінка отримала грамоту від голови області Юлії Світличної.

Оксана Севастян, вчитель фізики Харківської гімназії № 144

Я не представляю свою жизнь без своей профессии. Это действительно мое состояние души, моя жизнь. У нас вообще гениальные дети. И вообще Харьковская область – это действительно лучшая область, и когда мы приезжаем на турниры, на Олимпиады и на конкурс защиты МАН мы всегда вместе с детьми радуемся их победе. Понимаем, что они действительно представляют достойно нашу замечательную область.

Обласна влада велику увагу приділяє розвитку освіти на Харківщині. До початку навчального року, як зазначає Анатолій Бабічев,  було відремонтовано більше 200 навчальних закладів, по всій області, придбано більше 500 сучасних предметних кабінетів. Нова українська школа стартувала вчасно в усіх навчальних закладах регіону. Обласна адміністрація, зазначає заступник губернатора, і надалі працюватиме над покращенням умов роботи вчителів. А голова області не раз зазначала, що діти з усіх куточків Харківщини отримають однаково доступні умови для навчання.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков