Оновлення центральної міської лікарні в місті Ізюм. Що зроблено та що планується зробити.

12 Червня 2018

Якісна медицина має бути у кожному куточку Харківської області, підкреслює губернатор регіону Юлія Світлична. Окрім відбудов амбулаторій на селі, реконструкція триває у лікарнях міст області. Один із медичних закладів, в якому триває оновлення – Ізюмська міська лікарня.

Ізюм межує з зоною проведення операції об’єднаних сил. У 2014 році саме Ізюм прийняв перших переселенців та перших поранених із зони АТО. Всі поранення були складні, кажуть місцеві медики. Задля того, аби врятувати
життя українським захисникам, тоді бригади ізюмських лікарів були посилені медичними працівниками з військового шпиталю, що у Харкові. Кількість врятованих бійців свідчить про одне – медики впорались із тодішніми викликами.

Дмитро Зінов’єв головний лікар Ізюмської центральної міської лікарні

Первые переселенцы и первые раненные оказались на территории города Изюма и, в частности – на территории Изюмской центральной городской больницы. Большое количество было поступивших людей. Коллектив больницы справился с достоинством. 00:55

Губернатор області Юлія Світлична пригадує, тоді у 2014 році, Ізюм вистояв завдяки тому, що і обласна та місцева влада, і жителі району в унісон протистояли викликам та провокаціям.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Ізюм, дійсно, вистояв у 2014 році. Я дякую кожному ізюмчанину, який показав свій характер і своє бажання жити в мирній розвиваючийся країні. Ми для цього робимо все. Тому будемо надалі підтримувати ізюмський район, будемо запроваджувати ті проекти, на які люди чекали десятиріччями і будемо робити все, задля того, щоб наша область розвивалася і впевнено дивилась уперед.

Тож, сьогодні за підтримки обласної влади, Ізюм продовжує розвиватися. Триває капітальний ремонт Ізюмської центральної міської лікарні. Тут замінені вікна та підлога. Тепер, кажуть медики, завдяки новій електриці та
тепловим вузлам, вони зможуть економити енергоресурси. До цього приміщення лікарні не знало капітального ремонту з моменту будівництва, а це – понад 40 років.

Дмитро Зінов’єв головний лікар Ізюмської центральної міської лікарні

Благодаря губернатору Харьковской области Светличной Юлии Александровне. В Изюмской центральной городской больнице начат ремонт, в 2017 году сделан капитальный ремонт четвертого этажа – это
терапевтическое отделение и неврологическое отделение. И отделение, в котором мы сейчас находимся – хирургическое отделение. Также было сделано, капитальный ремонт водопроводной системы, системы отопления, электрическая часть.

Валерій Марченко Ізюмський міський голова

За допомоги Юлії Олександрівни Світличної, Президента ми получили кошти на ремонт, капітальний ремонт цього приміщення, з міського бюджету, якусь частину виділили і ось ви бачите, яка красива у нас центральна лікарня.

Зараз до лікарні передане і нове сучасне обладнання.

Дмитро Зінов’єв головний лікар Ізюмської центральної міської лікарні

У нас сейчас полностью новые аппараты УЗИ, у нас установлен новый аппарат маммографии, лабораторная аппаратура.

Цього року оновлення лікарні триває. Вже розпочато капремонт у відділеннях офтальмології, фізіотерапії, травматології та у дитячому відділенні. Перевірила хід робіт губернатор області Юлія Світлична.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

В цьому році завершимо всі роботи – починаючи від даху і закінчуючи комунікаціями. Нові вікна, двері, палати, зовнішній вигляд, внутрішні роботи, зробимо все «під нуль» для того, щоб приємно було, як
лікарям працювати, так і пацієнтам виздоровлювати. Тому закінчемо в цьому році не тільки міську лікарню, а й розпочнемо роботи в інфекційному відділенні і будемо розпочинати ремонтування у пологовому відділенні. Тому що дуже велика кількість матусь, які народжують, будемо сприяти гарними умовами, для того, щоб стимулювати народжуваність, будуємо і будемо реконструювати дитячі садочки, школи.

Також, Юлія Світлична підкреслила, що й інша інфраструктура району буде розвиватися.

Вже зараз в Ізюмі відремонтований міст та дорога. Якщо раніше тут й людині важко було пересуватися, тепер через міст може їздити тридцятитонна техніка. Місцеві кажуть, відновлення мосту було конче потрібним для міста.

Лідія місцева жителька

Конечно, хуже. Невозможно было ходить, а сейчас и машины ездят. На автобусе было невозможно ездить, а сейчас, конечно, хорошо. 00:25 )

Володимир місцевий житель

Тут дороги не було 30 з лишнім років. Хороша дорога.

Валерія місцева жителька

Очень важно. Тут машины вообще убивались, ямы ужасные были. А пешеходам, как было? Пешеходам тоже – ужасно, тут песок, постоянно обувь грязная, поэтому сейчас мы довольны мостом.

Губернатор області зазначила, роботи з відновлення інфраструктури тривають не тільки в Ізюмському районі, а й у інших районах області.

Ірина Дергоусова, Катерина Махова, Дмитро Поздняков