Оновлення ліцею у селищі Кегичівка

7 Березня 2019

На початку листопада минулого року наші кореспонденти відвідали ліцей у селищі Кегичівка. На той час у закладі гостро стояло питання оновлення даху, який протікав. Завдяки ініціативі губернатора області Юлії Світличної це питання вирішили. Окрім цього, ще й оновили матеріальну базу школи.

Урок біології для учнів Кегичівського ліцею відтепер проходить із використанням найсучасніших технологій. Зокрема – новітніх пристроїв для вивчення біології та мультимедійного оснащення. Одинадцятикласниці Анна Мосесян та Анна Пучка використання нових підходів у навчанні вважають правильними і дуже сучасними, що просто необхідно у нинішній час.

Анна Пучка, учениця Кегичівського ліцею

Кабінети обладнані сучасною технікою і це дає нам змогу, дійсно, черпати знання уже більш так цікаво, із новітнім підходом, і таким чином ми підвищуємо свій рівень знань.

Анна говорить, що школа дуже змінилась за останній рік. Особливо зміцніла матеріальна база закладу. Це стало можливим завдяки особистій підтримці голови області. Дівчина цікавиться українською літературою та мовою. Вивчення цих предметів їй вдається найкраще, говорить учениця.

Анна Пучка, учениця Кегичівського ліцею

Мій улюблений поет – Шевченко. І його дуже прекрасні твори – це «Катерина» і «Наймичка». Я планую поступати в університет Каразіна, на, скоріш за все, на «ін яз».

Анна Мосесян займається вокалом і танцями. У планах дівчини – стати справжньою зіркою і для втілення своєї мрії зробити все від неї можливе.

Анна Мосесян, учениця Кегичівського ліцею

Хочу працювати на телебаченні, або ж стати акторкою драматичного театру, або ж – кіно. А там побачимо. Яка моя доля, то і буде.

Анна вважає, що саме акторська діяльність – її справжнє покликання. Тим паче, відтепер у школі  вона  може розкрити всі свої таланти.

Анна Мосесян, учениця Кегичівського ліцею

Наш новий актовий зал, який дає змогу пройнятися більш творчим таким натхненням. Також нова апаратура, займатися тим самим вокалом. Це нове обладнання, яке дає широко відкрити свій талант.

Нова актова зала з новою апаратурою, сучасні кабінети біології, географії та математики – це все зробило навчальний процес у Кегичівському ліцеї більш цікавим та ефективним, говорять викладачі.

«Першачки» навчаються у комфортних умовах у кабінетах з ремонтом та яскравими сучасними меблями.  Діти з радістю показують все, що мають у своєму класі. Навчальний процес для них – це цікава та пізнавальна гра, де вони можуть проявити свою креативність та самостійність.

Ірина Юсова, директор Кегичівського ліцею

Відчувається те, що реформи, які відбуваються в освіті на теперішній час, вони працюють. Все сучасне оснащення, воно дає можливість удосконалювати освітній процес, робити його більш прийнятним, зрозумілим для дітей, тому що сучасні гаджети, які вони постійно використовують для ігор, вони використовують і в період навчання.

Приїхавши до ліцею восени минулого року, на стелі в їдальні ми бачили величезні плями від дощів. Дах треба було ремонтувати неодмінно, розповіла директор закладу. Нині ми побачили зовсім іншу картину. Всього за пару місяців покрівлю повністю замінили.

Ірина Юсова, директор Кегичіського ліцею

Ми отримали цей дах, загальна вартість якого складає 2 мільйони 400 тисяч гривень.  Вода не затримується на поверхні даху. Вона стікає, за рахунок того, що дах є шатровим.

Такі перетворення у навчальному закладі стали можливі за підтримки та ініціативи голови області Юлії Світличної, адже губернатор вважає, що діти як у місті, так і на селі, повинні мати однакові освітні можливості.   У планах цього ж закладу – ще заміна даху на двоповерховій будівлі, де розташовані молодші класи. На це з обласного бюджету вже виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень. У майбутньому планують  зробити капітальний ремонт всіх приміщень у цій будівлі.

Олена Павличенко, Євген Сєріков.