Очільниця регіону привітала працівників банківської сфери з професійним святом

16 Травня 2018

Фінансова стабільність є запорукою розвитку держави, підкреслила губернатор області Юлія Світлична. Сьогодні очільниця регіону привітала працівників банківської сфери з професійним святом та відвідала Харківський навчально-науковий інститут Університету банківської справи.

Губернатор області Юлія Світлична наголосила, що розвиток банківської сфери – дуже важливий у процесі євроінтеграції України.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Настільки, наскільки стабільна буде фінансова система, настільки буде розвиватися економіка. А кредитно-фінансова система – запорука розвитку кожної області. У Харківській області такі механізми і такі ідеї впроваджуються у життя і надають нові можливості, особливо це важливо, коли ми інтегруємось до європейського суспільства і Європейського Союзу.

Нагадаємо, під час зустрічі з Послом Сполучених Штатів Юлія Світлична домовилась про інтеграцію американського бізнесу і банківських сфер до економіки Харківської області. Сьогодні регіон користується особливою довірою як американських, так і європейських партнерів.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Ми розвиваємося і показуємо суперклас у всьому: в економічній, фінансовій, банківській сферах і у всіх інших.

Банківська сфера Харківщини сьогодні має велику кількість проектів, каже Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Ми з вами минулого року підписали меморандум із банківським союзом, із університетським консорціумом, органом влади, яким є обласна державна адміністрація, а вже цього року вітаємо переможців конкурсів, відкриваємо нові лабораторії і навчаємо всіх бажаючих харків’ян безкоштовно фінансовій грамотності.

Борис Самородов, директор Харківського навчально-наукового інституту ДЗВО «Університет банківської справи»

Я дуже вдячний керівництву області за те що ті ініціативи, які ми намагаємось запропонувати, підтримуються і знову ж, це дає нам сили, щоб ми разом працювали, об’єднували свої зусилля і змогли навчати – від маленьких діточок, які ходять в дитячі садочки, до школярів, які ходять в школу, студентів, дорослого населення, людей похилого віку.

Безкоштовні курси нададуть можливість ознайомитися із всім спектром банківських послуг. Запроваджуються  і інші проекти.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Запроваджуємо нові механізми кредитування і банківський сектор долучається до розвитку соціальних проектів. Цього року ми вже запровадили проект, який надасть допомогу, а також додаткові знижки учасникам і ветеранам АТО, ми запроваджуємо нові механізми співпраці для того, щоб банківський сектор Харківської області  підвищував свою результативність та розвивався.

Катерина Махова