Очільниця області вручила нагороди медикам

17 Грудня 2018

Голова області Юлія Світлична вручила державну нагороду та почесні грамоти співробітникам Обласної дитячої клінічної лікарні №1. Розвиток медицини в пріоритеті у обласної державної адміністрації та особисто –  в очільниці регіону. Медичні заклади на Харківщині будуються та оновлюються. Так само і в дитячій обласній лікарні №1 зроблений капітальний ремонт низки  відділень, закуплене нове обладнання.

Обласна дитяча клінічна лікарня №1 сьогодні має свіжий та сучасний вигляд. Виконана у світлих тонах, вона викликає позитивні емоції, медзаклад  не тільки має гарний вигляд, він  став зручним  для прийому та лікування пацієнтів. Голова області Юлія Світлична, яка завітала до лікарні, вважає такі зміни у закладі охорони здоров’я  спільним надбанням влади, медиків і звичайних людей, які відтепер мають змогу лікуватися в комфортних умовах.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністраціі

Мы закупаем новое оборудование, передаем его непосредственно больнице. Мы делаем ремонты, привлекаем всевозможные источники, начиная от государственного и заканчивая бюджетом международных наших партнеров. И, безусловно, самое важное, то, что должен ощущать человек, это не просто хорошие стены и красивый новый ремонт, это не просто новое оборудование, это, в первую очередь, профессиональные руки врачей.

Очільниця області вручила кращим працівникам лікарні почесні грамоти за їх сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності. Звання «Заслужений лікар» отримала директор Обласної дитячої клінічної лікарні № 1 Оксана Піонтковська.

Свої емоції від державної нагороди жінка стримати не може. Хоча вважає, що найцінніше – це увага влади до людей, а особливо – до дітей області, які отримують змогу лікуватися в гідних умовах.

Оксана Піонтковська, директор КНП ХОР “Обласна дитяча клінічна лікарня”

Это очень здорово, это большая гордость. Я не устану повторять, когда руководитель области приходит к нам и говорит нам о тех вещах, которые сбываются, это очень круто.

Кожного року в лікарні вдається відремонтувати нові об’єкти, розповідає директор медичного закладу. Цього разу ремонтні роботи проводяться на цокольному поверсі, який з’єднує поліклінічне відділення зі стаціонаром. І вже зовсім скоро роботи закінчаться.

Оксана Піонтковська, директор КНП ХОР “Обласна дитяча клінічна лікарня”

Мы заменили мягкие кровли, это 1,5 тысячи метров, мы поменяли 78 батарей или радиаторов, правильно сказать, и ожидаем еще ремонт отделения физиотерапевтического, рентген-кабинета. То есть, мы ожидаем это все вот в следующем году.

Медицина в області розвивається. Це стосується і будівництва сільських амбулаторій і оновлення центральних районних лікарень та інших медичних закладів. Йдеться не тільки про відбудову, а й  про оснащення новітнім обладнанням.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністраціі

Ну, і, звичайно, запроваджуємо обласні програми, які за рахунок державних коштів надають можливість лікуватись, або закупати те обладнання, яке не може закупити родина, аби вилікувати своє дитя. Тому будемо і надалі надавати пріоритет гуманітарній сфері. Це фінансування вже частково закладене в обласний бюджет.

Юлія Світлична підкреслює – наступного року  оновлення медичної сфери регіону продовжиться.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.