Очільниця області провела черговий особистий прийом

17 Грудня 2018

Бути ближче до людей. Голова області Юлія Світлична провела особистий прийом громадян. Цього разу свої проблемні питання озвучили працівники обласної дитячої клінічної лікарні.

До губернатора на прийом, як не дивно, медичні працівники йшли із питаннями здоров’я. Хто – свого, а хто – своїх близьких. Раїса має проблеми із колінними суглобами, через це важко пересувається. Аби виправити ситуацію, жінці необхідна операція на обох ногах. Та це коштує більше 100 тисяч гривень. Ця сума для жінки непосильна.

Раїса Тарасенко, молодша медична сестра приймального відділення обласної дитячої клінічної лікарні

Дуже велика сума, я коли почула, в мене сльози на очах. Ну, я, правда, не плакала, трималася. Доктор мене утішав, казав, Ви не переживайте, походіть, попросіть. А як я за все життя ніде не була і ні в кого нічого не просила. Куди йти? Ну склались так обставини, що Юлія Олександрівна сама до нас прийшла.  І вона мене завірила і дала надію, що я буду ходити і що вони мені допоможуть.

У Ольги ситуація із здоров’ям також не проста. Кілька років тому в неї виявили онкологічне захворювання. Операції та з десяток курсів хіміотерапії виснажили не тільки морально, а і матеріально.

Ольга Сідорова, медичний інформатор

Я очень благодарна, она услышала меня и пообещала помощь.

А ось Віра Костяниця прийшла до губернатора просити допомогу для сина.

Чем мы можем вам помочь? – У меня ребенок инвалид, и медико-генетический центр нам поставил диагноз «задержка психо-речевого развития».

Медикаментозне лікування жінка сплачує самостійно. Та разом з ним хлопчику необхідно ще проходити курс лікування у спеціалізованому центрі. Його вартість – 20 тисяч гривень.

Помощь ту, на которую вы рассчитываете, я думаю, что мы обеспечим в полном объеме. Для этого заложено финансирование.

Віра Костяниця, молодша медична сестра обласної дитячої клінічної лікарні

Она меня услышала.  Она очень приятная, отзывчивая. Человек смотрит в глаза, пытается понять проблему каждого и каждому помочь.

Губернатор запевнила – допомогу люди отримають в найкоротші терміни. Кожне звернення детально буде розглянуто профільними департаментами облдержадміністрації.

В первую очередь, каждая организация начинается с человека. Именно людям нужно уделять особое внимание. Поэтому мы будем выезжать, будем помогать людям. Мы заложили для этой помощи в бюджет больше финансирования. Потому что невозможно стоять в стороне тех проблем, которые есть у нашего населения.

Нагадаємо, Юлія Світлична регулярно проводить виїзні прийоми громадян в різних установах регіону.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.