Очільниця області провела черговий особистий прийом

19 Грудня 2018

Перебуваючи на заводі «Електроважмаш», голова області провела особистий прийом його працівників. Люди йшли з питаннями – особистими та суспільними.

Володимир Мартинов працює на заводі вже півстоліття. Розповідає, раніше хворів мало. Тож проблеми із серцем стали несподіванкою.  До витрат, пов’язаних із дороговартісним лікуванням чоловік виявився неготовим.

Володимир Мартинов, працівник ДП «Електроважмаш»

Прямо с предприятия забрали, не болело ничего, но оказался 32 – пульс. И пришлось заплатить 46 тысяч за аппарат и плюс такую же сумму за лекарства.

Щоб відновити здоров’я та провести шунтування   чоловікові довелося  влізти в борги.  Тепер їх необхідно віддавати.

 Мы сделаем все, чтобы выделить Вам денежную помощь максимальную. До 20 тысяч гривен в январе месяце вы получите.

Страшне захворювання намагається подолати  і  Іван. Більше року чоловік бореться  з онкологією. Говорить,  грошей на лікування  вже катастрофічно не вистачає.

Іван Безпалий, працівник ДП «Електроважмаш»

Пообщавшись с губернатором, я понял, что Юлия Александровна пойдет мне навстречу и выделит деньги. Рабочие нуждаются в таких визитах губернатора. И общение людей с губернатором – это нужно.

З онкологією бореться і Світлана. За останній рік жінка перенесла операцію та хіміотерапію. Жінка лікується в обласному онкологічному диспансері. На прийом прийшла, аби розповісти не тільки про свої проблеми,  а й  про необхідність оновлення лікарні.

Світлана Піліпішин, начальник технологічного бюро ДП «Електроважмаш»

Я рада, что они работают над этой программой, будут открывать новый онкологический центр. Конечно, в данной проблеме очень многое значит оборудование и, конечно, персонал. Потому что болезнь серьезная и она не отступает.

Кожне зі звернень  очільниця області взяла під особистий контроль. Найближчим часом вони будуть розглянуті профільними департаментами облдержадміністрації.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Сегодня, как всегда, провели личный прием, много людей записалось, по множеству вопросов, в первую очередь, вопросы касались здоровья и лечения.  Мы не останемся в стороне проблем людей, которые были озвучены. И вся необходимая помощь должна быть как можно быстрее предоставлена.

Виїзні прийоми громадян  Юлія Світлична проводить регулярно. На декількох великих промислових підприємствах приймальні керівника області працюють у постійному режимі.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.