Обвинувачений у розстрілі родини Костянтин Безрук отримав довічний термін

12 Грудня 2019

Обвинуваченому у розстрілі цілої родини Костянтину Безруку винесено вирок у вигляді довічного ув’язнення. Про це оголосили сьогодні у Київському районному суді.

Наталія Бородіна, суддя

Костянтину Безрууку призначити покарання у вигляді довічного позбавлення волі… Такий вирок обумовлений тим, що обвинувачений, будучи здоровю людиною, безжально вбив 2 людей.

Після винесення вироку обвинувачений прокоментував свій вчинок тим, що вбитий ним Олег Соловйов володів паранормальними здібностями та загіпнотизував його. Крім того, Безрук повідомив, що в його голові чутно голоси, які наказують йому, що робити.

Костянтин Безрук, обвинувачений

При помощи дьявола они сделали этот обряд, а кто может освободить от этого? Только Господь. И он пришел и послал мне ангела, который пришел ко мне и сказал, что мне с ними делать. Вот, что произошло на самом деле.

Прокурор у цій справі зазначив, що київська експертна група вивчила поведінку Безрука і визнала її симуляцією.

Станіслав Муратов, старший державний обвинувач 

Прокурорами було зібрано достатньо доказів для пред’явлення Безруку обвинувачення у особливо тяжких злочинах, варто зазначити, що під час слідства Безрук показував неадекватну поведінку шляхом імітування особливо тяжкої душевної хвороби, але правоохоронні органи поставили це під сумнів, оскільки він був затриманий із великою сумою грошей, крім того, він був успішним бізнесменом, має дозвіл на зброю, не має жодних справок від психіатрів, а також має дозвіл на керування транспортним засобом.

Обвинувачений збирається подавати апеляцію. Нагадаємо, 24 червня 2018 року у Харкові сталося подвійне вбивство. Тіла застрелених чоловіка та жінки, а також їх поранену 13-річну дочку, виявила в квартирі сусідка. 42-річного підозрюваного у вбивстві затримали в районі станції метро “Київська”. Ним виявився друг сім’ї. У машині злочинця знайшли 200 000 доларів і вогнепальну зброю.