Обласна влада у розпал пандемії коронавірусу планує витратити майже 4 мільйони гривень на власний піар

21 Жовтня 2021

До кінця року Харківська обласна адміністрація планує витратити майже 4 мільйони гривень на рекламні послуги. Тобто, тимчасовий керівник області Олександр Скакун пріоритетним вважає висвітлення своєї діяльності у ЗМІ. Напевно, щоб не брати приклад з провалу інформаційної доступності Айни Тимчук. Загострення пандемії та витрати на ковідні лікарні тим часом виявилися не настільки важливими, як піар. Куди саме підуть бюджетні кошти – дивіться далі.

Напередодні на сайті «Прозорро» з’явилась інформація про тендер з лімітом у 3 мільйони 750 тисяч гривень. Йдеться про «Висвітлення діяльності обласної державної адміністрації, обласної ради через засоби масової інформації – в електронних ЗМІ та радіо». https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-20-010569-b

Послуги мають бути надані до кінця року. Що саме збирається висвітлювати у ЗМІ обладміністрація за майже 4 мільйони гривень протягом двох місяців – невідомо. Тож, коли область потерпає від провалу старту опалювального сезону та від пандемії Ковіду, коли немає кисню та ліжкомісць, обласна влада нічого не зробила кращого, аніж витратити кошти на власний піар. Харківський політолог вважає такі пріоритети тимчасового керівника області Олександра Скакуна, недоречними.

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

Це абсолютно недоречно. Це свідчить про те, що влада просто не дбає про людей. Вона зайнята своїми питаннями. Вирішенням якихось своїх поточних. Ну мабуть, що їм спустили з гори, ну от, треба освоїти під Новий рік чотири мільйона. Що ви можете зробить? Давайте піар включемо. Просто така от знову ж таки, нефаховість і бездумність.

Екс-голові області Айні Тимчук дорікали у закритості влади та відсутності медійності, втім, 4 мільйони на піар, це вже занадто,- каже політолог.

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

Була ж критика, що ми піаром не займаємось, так давайте тепер піаром. Ну все ж, треба якісь пріоритети, виходячи з реальної поточної ситуації, робити. Коли не було такої пандемії, можна було піаром займатися, тепер пандемія – займатися ж вирішенням, перш за все цього питання. Якось нелогічно і непрофесійно все це.

А тим часом, кожного дня в Харківській області оновлюється жахлива статистика захворюваності та смертності від Ковіду. Медицина, як ніколи, потребує коштів. Втім, для нинішнього керівництва області, напевно, спрямувати усі ресурси на вирішення цих проблем, не є головним.

Світлана Сухомлин, Євгеній Сєріков