Новий сучасний парк незабаром з’явиться на Харківщині

10 Червня 2019

У Дергачах збудують новий сквер для відпочинку та масових гулянь. Адже наразі такого місця в Дергачах немає. Створити простір для святкувань та щоденних прогулянок жителів пообіцяла голова області Юлія Світлична.

Квіти, підстрижені кущі, в кінці алеї – кам’яна статуя. Парк у Дергачах місцева влада та жителі тримають охайним, як можуть. Це єдине місце в центрі, де можна спокійно прогулятися з дитиною чи самому відпочити.

Владислав Кисіль, перший заступник Дергачівського міського голови

Але, звичайно, хотілось би знайти таке місце і ми його знайшли, де проводити масові заходи для всього місця, де єдине місце буде.

Збудують новий парк на цьому місці. Дістатися  сюди буде зручно всім мешканцям Дергачів, а їх тут  більше 20 тисяч.

Владислав Кисіль, перший заступник Дергачівського міського голови

Ми проводили раніше заходи всі на міському стадіоні, коли стадіон став власністю міста Дергачі, коли на ньому зробили реконструкцію, ми проводимо там заходи тільки спортивні. Звичайно, масових заходів ми там не проводимо. Проводимо на площі Перемоги в місті Дергачі, але це знаходиться на розв’язці районної дороги, це дуже не зручно.

Бажання громади створити новий парк відпочинку почула обласна влада. Під час  святкування останнього дзвоника в Дергачівському ліцеї голова Харківщини Юлія Світлична повідомила, що має намір посприяти будівництву нового парку в Дергачах.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Розуміючи, що малечі треба десь відпочивати і дорослим треба десь збиратися, ми пропонуємо вам зробити за школою і красиво його огорнути, оформити – парк відпочинку. Якщо ви будете згодні, чи нужен вам парк?- Так!- Чи хочете ви там відпочивати?- Так.

Тоді заяву губернатора підтримали всі присутні на святі. Адже парк розташується просто за ліцеєм. Голова області також зазначила, що Дергачівщина сьогодні активно розвивається. Будується фізкультурно-оздоровчий комплекс, ремонтуються навчальні заклади, дороги, тощо. А незабаром жителі ще отримають нову зону відпочинку.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Він буде доступний для усіх дергачівців для відпочинку, для задоволення, для спілкування, для зустрічей. Нормальне місце, де можна буде проводити вільний час.

Новий парк матиме кілька окремих зон. Значне місце займатиме спортивна частина. Минулого року тут збудували скеледром та місце для катання на скейтах. Побудували і футбольне поле зі штучним покриттям. Відтепер дітям і дорослим є, де проводити дозвілля та покращувати своє фізичне здоров’я.

Олена Павличенко, кореспондент

Зі сторони ліцею облаштують сцену, посередині парку буде фонтан. Тут же збудують поле для гри в хокей в зимовий період. Влітку тут можна буде кататися на роликах.

Особливо ввечері, говорять місцеві, цей сквер заповнений відпочиваючими. У новому парку, певні, буде ще більше відвідувачів.

Нужно, конечно. Тут деток много гуляет вечером. Мы сюда ходим. Ходим за школу, ходим на эту площадку.

У Дергачах немає місця для відпочинку загального такого, яке б могло вмістити велику кількість людей. Велику зону дозвілля, яка б могла якісь розваги дозволити і як дітям, і так більш старшому населенню.

Збудувати новий парк планують вже цього року.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.