Новий рейс до Любліну спрощує перельоти для харків’ян та гостей міста.

Новий рейс до Любліну спрощує перельоти для харків’ян та гостей міста.
18 Червня 2018

Відсьогодні харків’яни та гості міста зможуть літати прямим авіарейсом до польського Любліну. У середу запускається ще один авіанапрямок із харківського аеропорту. У планах – найближчим часом відкрити ще декілька напрямків.

Нові рейси користуються попитом, говорять в аеропорту. Сьогодні літак однієї з компаній полетів до Любліну, вже у середу – до Катовиці, вже за два дні до вильоту квитки продані, говорять в управлінні харківського аеропорту. За останній рік авіасполучення Харкова з іншими країнами стало збільшуватися. Авіакомпанії стали повертатися, говорять в аеропорту, нагадаємо, що у 2014 році значна частина перевізників пішла з Харкова, бо область стала
прикордонною з зоною АТО.

Владислав Ільїн комерційний директор з авіаційної діяльності Харківського міжнародного аеропрту

В апреле открылся первый в истории нашего аэропорта рейс Харьков – Дортмунд, перевозчик предлагает от 1000 гривень в одно направление. Вот через пару дней открывается другой рейс Харьков – Катовица (Польша). И в конце ноября возобновит полёты в Вену. Катовица – от 500 гривень, а Вена – от 1000.

З квітня почали літати регулярні рейси до Італії. Також є і сезоні рейси в Італію та Іспанію. За словами комерційного директора, більш за все користуються попитом рейси до турецьких міст. Тим часом, в планах обласної державної адміністрації – розширити перелік країн та міст, куди будуть літати авіалайнери з Харкова.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Плануємо розширити можливості і знаходимося в переговорах про відкриття авіасполучення до Дубаю і Одеси, нові можливості на 2019 до Лондона і Львова. Робимо все, щоб було більше можливостей не лише для Харкова, а й 7 областей, які обслуговує Харківський аеропорт.

На сьогодні з Харківського аеропорту виконуються польоти майже до десяти країн світу – це регулярні та сезоні рейси. За 2018 рік аеропорт планує надати авіапослуги більш ніж 900 тисячам пасажирів.

Анна Почапська, Євген Сєріков.